Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az emberekkel? Mindenho...

Mi van az emberekkel? Mindenhol a másikat nézik figyelnek a nők csapkodják a hajukat a férfiak elvannak szállva de mi ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Kimegyünk a játszótérre megy a hatalmi harc ,például anyuka kockul a telefonjával apuka focizik a gyerekkel oda érünk kézen fogva nevetgélve 4 éves fiam középpen anyuka hangosan gyere Noel megyünk a nagy,tesóhoz haza fel kell hirtelen a padról turja a haját igazgatja magát és figyel minket.... szemünk sarkából látjuk tisztán hogy teszi veszi magát .Férjem mondja na még1 boolond :D


Jövünk ki egy áruházból tök nyugodtan beszélgetünk nevetgélünk kis családommal erre látom oldalról elkezd sietni egy kis pláza cica erre férjem na a gyógyós következő lépését mind2en tudjuk, mondom igen igen úgyis lett :) szó szerint elénk vágtatott loholva , elém kerüljön és vissza néz rám megturva ő is a haját de miért mi

ez a jelenség ???

Férfiak nők kényesek magukra vagy mi a f@s#z van :D

Mindig magunkkal foglalkozunk próbáljuk ezeket ki zárni a sunyin figyelőket de ez sok 2percenként egy haját dobáló vonagló hölgy vagy egy menő Jenő kigyúrt majd széteső Béla :D

Verseny a játszótéren verseny a buszon utcán minden hol én párom szerint egy átlagon felüli külsővel kisugárzással rendelkezem de ez csak szerinte :D én egy tök átlagos szerényebb sportosabb egyszerű nőnek érzem magam .

Ezelőtt 18 évvel az első kisfiamnál ha kimentünk a játszótérre nem a kényességről versenyről szólt meg mertük egymást szólítani beszélgettünk kedvesek voltunk egymással megkinaltuk egymás gyermekét ez most hol van mi történt ???

Mi ez ??????

Próbálom nem észre venni de naponta 3-4alkalommal ez van ha egyedül vagyok ha családdal a legszörnyűbb a férfiak is csinálják csak hajturás helyett mintha bek@káltak volna úgy feszítenek :D

Jó lenne ha más is így látná kezdjük ufónak érezni magunkat a többi emberkétől :D


2019. jún. 9. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Mar nem azert de irni, fogalmazni se tudsz normalisan😂
2019. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te net harcos senki én nem itt élem a napjaimat mint te :D se##gg arc vagy féléve nem jártam fent 2percet szántam rá magányos farkas :D 😂 most szebb lett az estét béna Béla :D
2019. jún. 9. 22:14
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

"Mi van az emberekkel? Mindenhol a másikat nézik figyelnek"


És ezután hosszan elemzed mások viselkedését. Aha.

2019. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
De...de nem csak a gyakorin kell fogalmazni...
2019. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

az a helyzet, hogy te bámulod állandóan az embereket és nem fordítva. nyilván ha egész nap figyelsz mindenkit, előbb utóbb lesz olyan, aki téged/titeket is megnéz.

foglalkoznál inkább a gyerekeddel vagy a férjeddel

2019. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jellemző válaszok sorozat gyártmányok hű de rossz lesz az estém most morzsoltam el egy könnycseppet :D istenem fogalmazás stb de a lényegre nem tudjátok a választ ti sem
2019. jún. 9. 22:32
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem, az zavar, ha az emberek piszkálják a hajukat?
2019. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Miss Endzsi ***** válasza:
85%
Én is szoktam piszkálni a hajamat, de pont les*arom, hogy te azt nézed-e vagy sem.
2019. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem korai menopauza ez nálad.
2019. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Van egy gyönyörű stílusa a kérdezőnek az már biztos. Komoly mentális problémára utaló szöveget nyomott le privátba, teljes kiborulás.
2019. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!