Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha esetleg egyszer szerelmes...

Ha esetleg egyszer szerelmes leszek, hogy tegyek ellene? Azaz érjem el azt, hogy az erzes elmuljon?

Figyelt kérdés

22 f.


Azért kerdezem, mert nyilvan nem lenne viszonozva.



2019. jún. 10. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Vegyi kasztralas
2019. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkap a gépszíj és igazán szerelmes leszel azzal nem tudsz mit kezdeni. Abba bele őrül az ember, nem véletlen hogy sokan öngyilkosok lesznek szakításnál.
2019. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küzdj ellene, fogadd el, nem lehet elmulasztani. Idővel elmúlik magától vagy beleszeretsz másba. Sajnos sokszor viszonzatlan a szerelem, ezt el kell fogadnunk. Hogy érted, hogy nyilván nem lenne viszonozva?
2019. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy nö miatt sose lennék öngyilkos. Szerelemben sem hiszek. Aki egy nö miatt öngyilkos lesz az alapból zakkant.
2019. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván"

Ezen változtass magadban, ne hülyeségekre manifesztáld az illúzióidat.

2019. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
el kell viselni és kész. ennyi a titok.
2019. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondok valamit: én szerelmes vagyok. Beleszerettem évekkel ezelőtt valakibe, megpróbáltam közel kerülni hozzá, sikerült is, és sokkal erősebben szeretem mint előtte. De világos, hogy ő nem viszonozza, és talán soha nem is fogja. Ez a vágy viszont annyira erős, hogy meg kellett tanulnom úgy élni, hogy kielégületlen vágy marad. És ehhez azt tettem, azóta is, hogy bár nem szeret és nem leszünk együtt mindent megteszek érte amit tudok. Mindent meg adok amit kér és meg lehet. Azt szeretném ha Ő boldog lenne és látnám rajta, akár nélkülem ha már egyszer én nélküle boldogtalan vagyok. De érdemes bolt megismernem. Megérte beleszeretni és tudni milyen ez a vágy. Szóval, még mindig jobb szenvedni a szerelemtől mint sosem ismerni azt.
2019. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom... en inkább nem akarok szerelmes lenni
2019. jún. 10. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha sokat esel pofara,akkor egy ido utan konnyebben allsz fel es mesz tovabb. Meg kell tanulni esni lelkileg is.

N

2019. jún. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell elmulasztani. Az az érzés az felemelő. Mégha csak vágyakozol is a másik ember után, még akkoris annyira felemelő, úgy örülsz, hogy van. Tehát még akkoris tök jó nem is feltétlenül ábrándozni róla; de még azt is lehet. De tényleg annyira felemelő érzés, hogy örülsz a másik létezésének!!!:) Hogy 'De jó, hogy van,hogy létezik olyan ember; akit ennyire lehet szeretni!!' :) Hogy ennyire hagyja magát szeretni, nem bunkó és nem beképzelt, sőt, még kellőképpen:p intelligens is; és még jól is néz ki; és összességében az az ember milyen csodálatos lény!! :) Szóval ne akard magadtól megtagadni ezt az érzést. :) Akkoris lehet örülni, hogy létezik, akit ennyire szerethetsz! :) Jó, tudom, amikor már évek óta nagyon magányosnak érzed magad, akkor szívás; de akkor meg pedig lehet, hogy érkezik másik illető:) Aki meg lehet, hogy nincs éppen akkor párkapcsolatban is, és akkor lehet, hogy éppen még viszonozza is! :)
2019. jún. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!