Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék barátokra szert...

Hogyan tudnék barátokra szert tenni, ha nagyon gyengék a szociális képességeim, zárkózott és szótlan vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlással. Élőben, neten, akárhogy. Minél többször. Sok csalódás lesz és nehéz lesz, de máshogy nem megy. Nekem is írhatsz ha szeretnél.
2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve elküldtem egy történetem vázlatát egy másik kezdő írónak. Azóta minden nap beszélünk, jobb embert nem is kívánhatnék.
2019. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hobbin keresztül. Néha belebotlok nagyon vendégszerető emberekbe akik kis ismertség után is invitálnak helyekre, pedig nekem is rossz szociális képességeim vannak
2019. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Erre a legjobb megoldás a sport. Nem kell magas szinten űzni, csupán hobbiból is elég. Ha pedig nem vagy sportos típus, akkor más hobbi által. Keress olyan közösségeket, amelyek az érdeklődési körödnek megfelelnek.

Lépj kapcsolatba hozzád hasonló korúakkal, ne legyél szótlan. Beszélgetéskor add önmagad, nyílj meg olyan mértékben, ami számodra még komfortos.

Rám is jellemzőek, amiket leírtál, igaz én fiú vagyok, nálad kicsit más lehet a helyzet. Ha akarsz, írhatsz privátban is.

17/F

2019. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A neten tudsz ismerkedni, talán neked nagyobb szerencséd lesz, mint nekem. Szeretnék lány barátokat, de a nememet megtudva faképnél hagynak. F
2019. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eljössz túrázni velem. 31F
2019. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szoc. képességek fejleszthetőek. A zárkózottság oldható. A szótlanság, mint a gyengécske kommunikációs képességek egyik jele, szintúgy korrigálható.


Csak akkor fogsz ilyen maradni, amilyen most vagy, ha nem tanulsz.

2019. jún. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
írj rám pl egy próbát csak megérek:P
2019. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, de ha nem próbálod meg nem fogod megtudni persze lesznek kudarcok de csak mindent bele majd össze jön, csak ne engedd kihasználni magad.

Sok sikert :)

20f

2019. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úgy látszik nem értem meg azt a próbát :F xd
2019. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!