Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne polgárpukkasztt...

Mennyire lenne polgárpukkaszttás, ha 40 fokos melegben, téliesen felöltözve mennék ki az utcára? Sapka, sál, nagykabát, téli bakancs, kesztyű.

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Télen a hóban láttam két elegánsan felöltözött lányt szandálban. Ahogy rajtuk is csak egy másodpercig lepődtem meg, majd rögtön azt gondoltam, hogy elvesztettek egy fogadást... veled is így lenne. Senki nem pukkadna az évszakhoz nem illő ruházatodon.
2019. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Balázska remélem tudod mit jelent a "polgárpukkasztás" kifejezés.

Amúgy a kutyát sem érdekelné, de kérlek tedd meg olyan 1,5-2 óra hosszat.

Köszi.

2019. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Az nem hiszem, hogy senkit sem érdekelne. Menne a videózás, nevetgélés társaságban, de ha esetleg rosszul lenne az illető a nagy melegtől, akkor nem hinném, hogy A, olyan vicces lenne a dolog; B, valaki segítene is...

Szerintem ez nem játék!

2019. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem érdekelne senkit.

A lakhelyem közelében rengeteg néger van (egyetemisták), és amikor én már rövidujjúban vagyok, és ömlik rólam a víz, ők még pufajkában járnak, mert fáznak.


Találj ki jobbat, ez nagyon vérszegény.

2019. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem polgárpukkasztás,hanem hülyeség.Ha látnálak,legfeljebb a fejemet csóválnám,na,egy újabb gyagyás.Plusz,jó eséllyel hőgutát kapsz.
2019. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Ez sok, sál, sapka, kabát, bakkancs... rájönnek pukkasztani akarod őket. A patkányok okosak, nem hülyék, gondolkozz parányi agyúkkal, ha képes vagy rá. Egy mackófelső, egy melegítő elég félrevezető, általad felsorolt kiegészítők sok, a rat-ok megérzik a veszélyt és nem ülnek fel neked. Okosan.
2019. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én tiniként mászkáltam az utcán katonai kabátban, gripfast bakancsban, fekete póló, gatya szerelésben, 36 fokban, kicsit megnéztek, de inkább csak sajnálkoztak szerintem. :D

Szerintem jobban sokkolja az embereket a félmeztelen öreg férfiak izzadó teste a héven.

2019. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy viccnek jó.De azért annyira nem fognak szétpukkadni:)
2019. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb lennél rosszul, minthogy eljuss ezzel a polgárpukkasztásig.
2019. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 acelsziv ***** válasza:
Nem a polgárok pukkadnának, hanem a hülye fejed durranna szét a melegtől és tiszta sz ar lenne minden körülötted.
2019. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!