Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Méghogy a lányok pénzéhesek?

Méghogy a lányok pénzéhesek?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból (na meg mert tényleg érdekel a szitu) anonim chatoldalon 1 óra alatt célravezetően rákérdeztem 30-40 lánynál hogy támogatásért / zsebpénzért bevállalnának-e alkalmit. 30-50k körüli összegről volt szó. Mivel pénz nélkül sem okoz gondot a csajozás, gondoltam így majd 5 perc alatt akad egy csóró és nyitott egyetemista lány. Hát a fenét. Nulla. Senki. Az egyetlen lány (már ha az volt) akivel egész messzire jutottunk, végül felszívódott. Nem erőltetem tovább a dolgot, mert 1 óra alatt akár normálisa is felszedhettem volna valakit, de őszintén meglepett, hiszen itt is az a prekoncepció hogy a lányok pénzéhesek, a gyakorlat pedig nem ezt igazolja.

2019. jún. 12. 13:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%

Mert ezt csak a gyenge ferfiak allitjak rolunk.


22L

2019. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

30-50k? Ne viccelj már, az baromira kevés pénz. :D Az max prostinak elég, de egy igényes lánynak mint nekem nagyon nem.


Nekem egy pasi, ruhákat, cipőt, karórát vett 300.000 forintért. Ezért töltöttem vele el hétvégét, meg wellnes központba is vitt.

2019. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Sok az, igen!

Amúgy tudod miért nem jött össze?

1, mert zavarba jöttek.

2, mert nem akarták kvnak látszatni magukat...

2019. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

30-50 az semmi


150.000 forintos tablet után már belementem 1x

2019. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert alapvetően mindenki nemet mond, ha így direktben rákérdeznek.
2019. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
váó szóval most meg vagy lepve hogy egy általánosítás amit egy butább vagy dühüsebb ember megállapított és pár csalódott vagy egy szűk réteget kifogott alany meg is erősített nem feltétlen igaz? Csak egy rétegük hajlandó ezt bevállalni vagy mert szabad elvű és szereti csinálni meg könnyü megélhetést ad vagy mert rá van kényszerítve mert valamire kell a pénz de az ilyeneket gyorsabban megleled a prostik gyüjtőoldalain mint a rosszlányok pl. Persze ha tovább keresel kitartóan biztos találsz más oldalakon is olyan lányt akit "megvehetsz" Csak azt nem értem sose ha már úgyis erre adod a fejed akkor miért nem próbálsz rendesen ismerkedni és még többet is kaphatnál mint egy menet. :)
2019. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Fogalmi összecsúszás van a fejedben.


Pénzéhes != Ku rva

2019. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden nő egyforma. Van akit meglehet venni, és van akit nem érdekel h mennyi pénze van a pasinak. Én is ilyen vagyok. Nem kell a pasi pénze, nélküle is boldogulok.


L

2019. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Okay, de nem úgy tűnt hogy a pénzen menne az egyezkedés, a többség élből elutasította. A minimálbér felét egy órás dugásért valakivel akivel talán alapból is lefeküdnének, ha úgy hozza az élet. Meglepett. Nyilván vannak prostik, de hivatásoshoz nincs gusztusom.


#8 "Van akit meg lehet venni". Nem, úgy tűnik szinte senkit sem. Már reprezentatív méretű mintám van, és itt sem írt rám senki. Egyébként kellemes meglepetés az egész.


Köszi a válaszokat!

2019. jún. 12. 13:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Keveselték!
2019. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!