Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a gyakorikér...

Hogyan győzzem le a gyakorikérdések.hu függőségemet? Csak én vagyok ennyire rákattanva erre az oldalra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, szerintem sokan vagyunk.
2019. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már annyira bosszant, hogy nem bírok meglenni úgy egy nap, hogy ne nézzek fel...
2019. jún. 12. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok. Néha még kirándulás vagy munka közben is felnézek. Vagy akár család, barátok mellett is :D
2019. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Én is feljövök szinte minden nap. De sem magamnak, sem másnak nem ártok vele. Mondjuk én max. 1, másfél órát töltök itt, amíg szétnézek a kedvenc kategóriáimban - ha valaki egész nap itt lóg, az tényleg beteges.
2019. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mondom, hogy egész nap, de napi szinten jó párszor felnézek... Néha, ha itthon vagyok és el tudom magam foglalni más tevékenységgel és akkor van, hogy csak este nézek fel, de ha máshol vagyok és nem tudok egyebet csinálni mobilozáson kívül, akkor mindig itt kötök ki.
2019. jún. 12. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is minden nap felnézek, átböngészem a számomra érdekes kategóriákat, kérdéseket bizonyos kulcsszavakkal, meg persze válaszolni és kérdezni is szoktam.
2019. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Találnom kell más, de hasznosabb elfoglaltságot magamnak.
2019. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Apivorous válasza:
Ha rájössz, oszd meg velem is.
2019. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amint vége a jövő hétnek, ezáltal a sulis kötöttségeknek is, könnyebben lekattanok majd az internetről, nem kapcsolom be sem a WiFi-t, sem a számítógépet. Csak addig még mindig az van bennem, hogy nehogy lemaradjak valami fontos, érettségivel kapcsolatos információról.
2019. jún. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!