Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Van olyan, hogy egy embert senki nem szeret egész életében? Egyáltalán senki? Mindenki csak rosszat akar neki, és a hátamögött vagy akár szemtől szembe árt neki? Vagy nincs ilyen?

jún. 12. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
Engem nem szeret senki,mert én magamat szeretem. Szerelmes vagyok saját magamba.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 20:15 Privát üzenet
Nincs ilyen. Kizárt dolog.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 20:18 Privát üzenet
Nehézkesen, de el bírom képzelni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 21:30 Privát üzenet
Én ilyen vagyok. Vagyis inkább úgy mondanám, csak az emberek nem szeretnek, a macskáim odáig vannak értem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennétek, ha az egész hétvégét egyedül töltenétek, mert nincs semmi program, senki nem hívott sehova?
Az mi, hogy nyugdíjast nem érdekli senki, hogy egész nap a városban mászkál, de ga te ezt megcsinálod 18 évesen, már beszólnaj, hogy miért nem vagy suliban?
Ha egy embert (30N) egész életében nem szeretett senki, minden barátja cserbenhagyta, mindenki megcsalta akkor neki ez a sorsa és örökre egyedül marad a nagyvilágban és ne is...
Szétunom az agyam, csak fekszek egész nap, nincs senki, akivel bármit is csinálhatnék. Annyi hogy 10kor felkelek egy fél órára. Mivel kössem le magam? Adjatok valami ötletet! Jo...
Nagyon egyedül vagyok és voltam mindig is egész életemben és ezt senki se érti meg.3. nevelőszülőknél vagyok saját családom szegény?
Karácsonyi ünnepség azért van csüt és nem péntek mert pénteken úgyse maradna ott senki? De akkor minek az egész?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!