Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mocskos meleg van! Ki hogy...

Mocskos meleg van! Ki hogy viseli? 😃

Figyelt kérdés
Kor, nem, vércsoport is jöhet!
2019. jún. 12. 22:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Reggel 7:45-kor indulok, még nincs annyira meleg.

Délután 16:30-ig vagyok irodában, klimatizált, nem gond.

Utána néhány órán át melegem van a lakásban, de kibírható (ventillátor, sötétítő)

Este 9-kor pedig futni megyek a parkba, amikor már jó idő van.


25/F/B (nem tudom, hogy pozitív vagy negatív)

2019. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 acelsziv ***** válasza:
35%

Munkahelyen klíma, kocsiban klíma, otthon klíma.

Szóval jól :D

2019. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, a klimatizált lakásban teljesen jól megvagyok, de amint kilépek az ajtón, meg tudnék bolondulni...
2019. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Szerintem én itt fogok ma az irodában aludni az asztal alatt. Amúgy vár a panel. 😣


Nagyon rossz, kegyetlen fáradt vagyok, nem tudok dolgozni sem. Télen semmim nem fagyott le, bírom és szeretem a hideget. De szerintem nem is volt igazi tél régóta.

2019. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Vannak nehezebb időszakok, de részemről inkább ez legyen, mint az a folyamatos eső, szél és hűvös, ami eddig volt jellemző. Ez az igazi nyár.


25/F

2019. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Rosszul. Az irodában nincs kitisztítva a klíma, úgyhogy nem merem bekapcsolni. Függöny nincs az ablakon, süt rám a nap.

Ma hívtunk klímást és szalagfüggönyöst, de ki tudja mikor jönnek ki, mert rengeteg a munkájuk. Tavasz óta mondom a főnökömnek, hogy ezeket csináltassuk meg. Nem akarta...

Szóval egy szenvedés. Fáj a fejem, nem tudok semmire figyelni, nyomott vagyok.

Előbb kimentem a postára 10 percre, folyt rólam a víz. Pedig nem vagyok egy nagy darab ember.

Eddig mondjuk folyamatosan esett az eső. Valahol a kettő közt lenne a jó.

24N

2019. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére eddig egész jól, nem panaszkodom.


Ház: régi parasztház "modernizálva" de amúgy a falak vályogból vannak, a legjobb! Nincs szükség klímára, kellemes 24 fok van benn. Ja persze ehhez az is hozzátartozik, hogy a kertünkben sok fa van, amik árnyékot adnak (a háznak is).


Munkahely: home office-ban dolgozom, otthon a dolgozószobámból, szóval ugyanez, kellemes az idő.


Ha mennem kell valahova, kocsiban klíma beállít 22-24 fokra. Kocsi garázsban áll, szóval alapból jó hűvös van benne.


Egy-két nyarat töltötten panelban, albérletben, klíma nélkül hát az maga volt a pokol! Soha többé!


Kitartást mindenkinek, aki panelben (főleg tetőtérben) kénytelen átvészelni ezeket a napokat!


Amúgy 28/L

2019. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Otthon és munkahelyen klímával egész jól. De munkába jövet-menet az kínszenvedés. Télen-nyáron kerékpározom, de ha lehetne a munkahelynél ingyen parkolni, komolyan elgondolkoznék, hogy kocsival jöjjek munkába a meleg miatt. Annak ellenére is, hogy a nagy forgalom miatt kb. kétszer annyi idő lenne kocsival, mint bringával.
2019. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
38-as voltam, a lényeg lemaradt: 37F B+ :D
2019. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez pont nem az igazi nyár. Az igazi nyár az, amit lehet élvezni.


Emlékszem, gyerekkoromban minden évben lementünk Balcsira táborba, és esténként fáztunk. Reggel 7-kor melegítőben mentünk ki. Ez a 2000-es évek környéke. És a meleg, napos időről beszélek. Olyankor ha kijöttem a Balcsiból, fáztam, törcsibe csavarva, libabőrösen álltam a napon, hogy melegítsen. Most kijövök a Balcsiból, és két lépés múlva izzadok.

2019. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!