Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki ha meztelenül...

Szerintetek ciki ha meztelenül alszom és az öcsém nem tud róla?

Figyelt kérdés
Elég hűvös van ilyenkor nyáron is és a klímának köszönhetően úgy hogy nem ez zavarna
2019. jún. 13. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád se tudja?

Csak a paplan alatt nem matass, akkor nem ciki!

2019. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi koze az ocsednek ehhez?😂😂😂
2019. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Lány vagy? Hány évesek vagytok? Külön szobátok van-e? Takaró van-e? Vagy meztelen mászkálsz ki a vécére is?
2019. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a ti családotok olyan, hogy mindenről mindent mindenki tud a másikról, akkor az.
2019. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy ágyban alszotok akkor lehet
2019. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szüleim alszanak meztelenül, engem rohadtul irritál, de őket nem érdekli. Ha a te családod nem zavarja, akkor hajrá.
2019. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egy szobában alszunk emeletes ágyunk van én alul ő fölül.

Anyámékat nem érdekli nem is rudhatnánaknaknróla mert......

De ha öcsém lemászik akkor lehet kissé hülyéneknfog nézni😂

2019. jún. 14. 11:01
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindketten fiúl vagyunk láttuk már egymást életünkben ruha nélkül is,de én szégyenlős vagyok mindenki előtt(családtagok,barátok...stb)viszon ő nagyon nem.

Képes egésznap reggeltől esig ruha nélkül tevékenykedni.

Nyilván ruha meg minden elő van készítve az ágy mellett de mikor nem vagyok magamnál[alszom] akkor nem tudok mit tenni és hiába való minden ruha felvevő reflex😂

Mindíg próbáltam alaposan összecsvarni magam körül a takarót:egyszer kétszer sikerült ügyesen nem tom hogy lerúgni magamról de legtöbbször szerencsemre rajtam maradt😅😁

2019. jún. 14. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha öcséd úgyis állandóan meztelenkedik, akkor mért lenne már ciki, ha néha te is? Meg írod, hogy már láttátok is egymást... Ez csak arról szól, hogy túl szégyellős vagy, de miért is, van valami okod rá? Szerintem kicsit gyakorolnod kéne, azt megszoknád. Most úgyis nyár van, hőség, egyszer megemlíted, hogy "de meleg van itt, nem fogok pizsamában feküdni", és akkor túl is vagy ezen, nem ér senkit meglepetés. Sokkal feltűnőbb, ha titkolózgatva csinálod.
2019. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. nem tabu a meztelenség,mi úgy vagyunk főleg ebben a melegben. 36N
2019. jún. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!