Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú azt mondja rám de...

Ha egy fiú azt mondja rám de cuki vagy és beleborzol a hajamba az elég egyértelmű meleg közeledés?

Figyelt kérdés

Én is fiú vagyok.


Ezen a helyzeten nagyon nincs mit magyarázni?


Egyébként pont azért gyanakszom mert annyira egyértelmű.... túl egyértelmű ezért sanszosan átverés szívatás?


2019. jún. 14. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Több mint gyanús igen. De szituációfüggő. Lehet flörtölt, lehet, hogy te vagy gyanús és szivatás/ki akarják deríteni
2019. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baráti gesztus is lehet. Ha nem az az fel fog tűnni. Egyébként nem kell izgulni, ha mégis így van nem nehéz a tudtára adni, hogy nem viszonzod.
2019. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

", ha mégis így van nem nehéz a tudtára adni, hogy nem viszonzod."


A leghatározottaban viszonozni akarom HA tudnám hogy ez komoly volt...

2019. jún. 14. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor pláne nincs probléma. Viszonozd. Mármint a gesztust, akkor gyorsan kiderül, adja magát.
2019. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem se mindegy itt sok körülmény. Mi volt a konkrét szituáció, mennyire szánhatta poénnak, milyen az alap személyisége, viselkedése a srácnak (van, aki kissé "b*zisan" tud viselkedni, anélkül, hogy az lenne :D), mennyire lehet tőle számítani rá, hogy szívatni akar téged, stb.

Meg persze az is lehet, hogy tényleg meleg, de azért nem kell rá mérget venni. :)

2019. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

ma 11:34

Miért, te örülnék neki ha heteróként egy meleg fiúka elkezdeni bókolni neked és tapizni? A privát szférát ne lépjük már át, főleg ne ilyen közönséges módon. Nem az a baj hogy meleg, hanem az, hogy kéretlenül simogatja az embert.

2019. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
11:45 - hajat borzolni mióta közönséges? Az lett volna "közönséges", ha mondjuk megfogja a s*ggét, vagy ilyesmi.
2019. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem akaszd be neki xD
2019. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

" Ráadásul miért kellene eltűrni?"



Én nagyon élveztem a fogdosást és tőlem egészen nyugodtan fogdoshat a hajamon túlmenően másutt is. Erről ennyit.



Mondjuk nem mindegy ki fogdos. Van akinek a kezét törném el, ennek a fiúnak nem....

2019. jún. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!