Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked van kedved takarítani...

Neked van kedved takarítani ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Annyira meleg van, pedig tudom, hogy ki kellene takarítani, porszívózni, port törölni, felmosni, de alapesetben is leizzadok közben. Annyira nincs kösz, de azért már látszik, hogy másfél-2 hete csak felmosok.
2019. jún. 14. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Cserélnék veled, nekem egy köb sittet kell fellapátolnom a napon és a hulladékudvarba fuvaroznom. A takarítás csak utána jön.
2019. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs, hűvösben sincs, hidegben sincs.
2019. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

1,5-2 hetig birja a lakas csak felmosassal? Wow! Ebbol tenyleg latszik h nalad kedv kerdese a takaritas :D

Amugy tok mind1 h -20 vagy 35 fok van, a kornyezetem rendben /tisztan tartasa nem idojaras/kedv fuggvenye.

2019. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Felmosni kb 5 perc és nem izzadsz meg benne.

Végezd reggel a takarítást, mikor még hűvös van. Nem egy nap alatt kell mindent megcsinálni, oszd be pár napra és akkor nem lesz megerőltető.

Nem a kifogásokat kell keresni.


De tudod mit, akkor vegyél egy légkondit és akkor nem lesz kifogás a meleg. Ha meg nem veszel, akkor vagy élsz koszban hónapokig, vagy kitakarítasz apródonként.

2019. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hidegben sincs kedvem takarítani, de mivel na lakás nem takarítja ki saját magát, így muszáj, akár tetszik, akár nem.
2019. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Nekem soha nincs kedvem ilyen hulyesegekhez😂😂😂
2019. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedv kérdése, ez jó. Gondolom te is havi 220 órában dolgozol, éjszaka is, 12 órát. Hm. Vagy csak 8 órában ülsz a légkondicionált irodában. Úgy nekem is lenne kedvem. Szóval én is be tudok szólni.
2019. jún. 14. 12:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tök jó, hogy itt már Semmit nem lehet kérdezni, mert megjelenik pár idiota, aki csak gúnyolódni tud. Köszönöm a normális válaszokat, sziasztok.
2019. jún. 14. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Így jár, aki csak rinyálni meg önigazolásért jön ide..
2019. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nincs kedvem, de meg kell csinálni. Mondjuk én úgy csinálom, h minden napra elosztom h mindig csak keveset kelljen.

Tegnap volt pl porszívózás és felmosás. Tegnapelőtt törölgetés. Ma a fürdőszoba következik.


Mondjuk én mindig így szoktam, nem szeretem amikor felhalmozódik.

Egyébként a meleg nem gátol ebben, mert hálistennek benn jó idő van, 24 fok.

2019. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!