Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol találok olyan szakembert,...

Hol találok olyan szakembert, aki fiatal felnőtteknek nyújt pályaválasztási tanácsot?

Figyelt kérdés
A húszas éveim második felében járok, és eléggé el vagyok veszve, gyakorlatilag nem volt kamaszkorom, és nem mertem belekezdeni semmibe. Olyan emberre lenne szükségem, aki egyfajta mentorként képes lenne lelkesíteni, rám hangolódni, tanácsot adni. Pszichológusnál voltam már amúgy, de nem éreztem hasznosnak.
2019. jún. 14. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik megoldás a helyi családsegítő lehet, ahol egyrészt rád figyelnének, másrészt álláskeresési csoportokat is szoktak tartani, ahol az önéletrajzírás, álláskeresési tanácsadás, interjúztatásra felkészítenek (jobb esetben). Másik megoldás a karriertanácsadó irodák, de azok pénzesek.
2019. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!