Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok, asszonyok! Szolitanak...

Lanyok, asszonyok! Szolitanak titeket néninek? Sérto ez szamotokra? Hany evesek vagytok? En negyvenes vagyok es nehanyszor mar leneniztek! Baromi serto!

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

Nem, mert sportos alkatú vagyok, fiatalos, és nem úgy öltözöm, mint nagyanyám. Elmúltam negyven, mégis elég gyakran letegeznek.


Tőled függ, hogyan adod elő magad.

2019. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Nálam fordítva van, általában a fiatalok letegeznek. Engem nem zavar, sőt.
2019. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ferfiak is jelentkezhetnek,nekik a bacsi ugyanolyan lealazo,ha nem jobban.

A szomszedom mondta tavaly hatvanas ur szomoruan,hogy a szembeszomszed huszeves gyerekek elkezdtek bacsizni.

Azota meghalt. isten nyugoszttalja!

2019. jún. 15. 21:15
 4/30 A kérdező kommentje:

En is sportos vagyok nyomoma fekvotamaszokat, burpee- ket,meg mindent.

Oltozkodes zara,hm,mango,nem lerrtekelt cuccok.pepe jeans,hilfiger,peek and clopenburg,online rendeles kulfoldrol,amelyik marka itthon nem kaphato. Ugye,eleg sok ilyen van.

Sokszor talan az a baj,hogy lehet kicsit oregesebben kene oltoznom😬,mert kineznek az emberek neha mar😻

2019. jún. 15. 21:18
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok és korrepetálok 14-18 éveseket 3 tantárgyból. Csomószor lenéniznek.


A főnököm (aki férfi és 38 éves) konkrétan sértésnek veszi és kioktatja az embereket, ha letegezik, mielőtt ő megengedi nekik.

2019. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Aha. Munkahelyen mas. Hivatali kornyezetben termeszetes az Onozes,azt ugy kell.

Jo,vegulis lehet,hogy nem serteni akarnak ezzel sokszor,hanem ellenkezoleg,nem akarnak a tegezessel megserteni!

Elismerem,ez is lehet a dologban.


Ja,amugy az mas,a magazodas! De en most nem arrol akarok beszelni! Hanem arrol,hogy neninek, bacsinak titulalnak!

2019. jún. 15. 21:25
 7/30 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy vehetek en fel barmit,nehyan eve anyira levegonek nez mindenki! Egy kivetel van: ha tusarkut veszek fel. Na,akkor aztan van respekt!
2019. jún. 15. 21:32
 8/30 anonim ***** válasza:
Huszonéves korom óta néniznek. (Tanár vagyok.) Meg lehet szokni. :)
2019. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Értem.
2019. jún. 15. 21:56
 10/30 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi hozzaszolasokat. Írjatok meg batran!
2019. jún. 15. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!