Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeret mostanában...

Miért szeret mostanában minden fiatal önjelölt dj-t játszani?

Figyelt kérdés
A fülhallgató már kiment a divatból és mindenki ezeket a hordozható hangszórókkal szórakoztatják magukat álltalában valami ritka hulye zenével. Miért? Miért akarják h mindenki hallja? Miért nem viselnek fülhallgatót? Miért az a mentalitas ha ezt megemlítem valakinrk,hogy ÉN menjek odébb mikor ő a bunkó,tahó?
2019. jún. 16. 13:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ezekkel,általában,valakinek
2019. jún. 16. 13:16
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hol tapasztál ilyet? Hacsak nincs társaság, ki hallgat hangosan zenét?
2019. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az elmúlt héten kb 4et láttam

Tizenéves,egyedül

De társasággal sem mentség h a kis sz/r zenéjüket rákenyszeritik meg a 70éves mamikákra is

2019. jún. 16. 13:20
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt egy hét alatt 4 eset az hangyafing, hogy jött neked ebből a minden fiatal?

Másrészt társaságban nyilván nem lehet fülhallgatóval megoldani ha zenét akarnak hallgatni.

Harmadrészt hogy jönnek ide a dj-k?

2019. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére nagydarab, ronda állat vagyok, rájuk szólok aztán csendben maradnak egész életükre szerintem.
2019. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

#4 Az utcákban sok iskolás/gimis korú gyerek lakik és délután, a suli befejeztével pár percenként mennek el a ház előtt hangszórós gyerekek. Olyanok is, akik egyedül vannak és olyanok is, akik többen. Nem pár hete, hanem évek óta. Már akkor is hangszórón keresztül bömböltették a zenét az osztálytársaim, mikor én voltam gimis, pedig 3 éve érettségiztem.

Nem védeni akarom a kérdezőt, nem ismerem, semmi közöm hozzá. Csak már irritál, hogy vannak, akik minden kérdés minden szavába belekötnek ahelyett, hogy érdemben válaszolnának.

2019. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

#5 válaszolóhoz hasonlóan én is ronda, nagy darab állat vagyok. Engem különösen buszon, vonaton zavar legjobban. Általában szólok, hogy ha nem kapcsolja, kapcsolják ki, akkor laposra tiprom. És általában ki is kapcsolják.


Egyszer volt, hogy vonaton harmadszor kellett odamennem. Szó nélkül fogtam, és ki****tam a nyitott ablakon. Onnan kuss volt...

2019. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Erre a kérdésre mégis milyen választ vársz? Hogy miért? Mert divat, mert fiatal, szerintük menő.

Ha úgy gondolod nincs joga hozzá akkor hívj rendőrt.

Suli után, délután, miután bent ült 8órát, ennyit nem engedhet meg magának?

2019. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is "érik", hogy szólni fogok, és nemcsak a saját érdekemben. Két hülyegyerek kitalálta, hogy esténként idejönnek a játszótérre kosarazni, a padra leteszik a mittudoménmit, szerintem pont ilyen hangszórót, amiről írsz, és este 10-11-ig bömböltetik. Pont akkor, amikor az ember már ablakot nyitna, mert marha meleg van.

Nem tudom, az ilyeneknek nem jut eszébe, hogy más már aludni szeretne? Ha néha-néha fordulna elő, akkor oké, nem vagyok egy házsártos vénasszony, de már két hete idejárnak kosarazni. A zene természetesen az a tipikus kosaras zene. Segítsetek, melyikek azok.:)

Na mindegy, tuti, hogy szólok, nekik nem kell reggel 5-kor kelni. Néha elmegy, de nem minden egyes késő este!

2019. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Én akkor is örülnék neki, legalább nem a neten lógnak, isznak, drogoznak.

Ember sportolnak..

2019. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!