Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy vékony nem férfias...

Ha egy vékony nem férfias sràc szakàllat növeszt akkor az félelmetesebben fog kinézni?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Ha növesztenem a szakàllam félelmetesebb lennék?? Nyilvàn nem olyan erös szakàllam van mint màsoknak. És nem is nö olyan gyorsan.

2019. jún. 16. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Félelmetesnek nem hiszem. Inkább férfiasabbnak.
2019. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Igen, félnék, hogy hozzám érsz.


De adnék aprót, piára.

2019. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félek, hogy te még messze vagy a férfikortól, ha iylen hülyeségeken agyalsz.
2019. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Juj, nem, nincs rosszabb a gizdafiú pelyhes szakállal-nál , csuuuuunya !

De miért id szetetnél félelmetsebbnek kinézni?

2019. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamiért egy lakatlan szigeten élő hajótörött jutott eszembe, esetleg egy remete. Egyik sem félelmetes.
2019. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félelmetesebbnek nem igazán, inkább sokszor nevetségesebbnek (nyugi saját tapasztalat, mielőtt mindenki nekem ugrik). De ha kb. ilyen erősségű, mint Zayn Malik-nak van, akkor mindenképpen előnyödre válna, mert komolyabban vennének az emberek: [link]

Nekem is kb ilyen arcszőrzetem van (hozzád hasonlóan vékony vagyok alkatra) és eszem ágában sincs borotválkozni, mert csupasz arccal mindig hülyegyereknek néznek, így legalább látják, hogy azért lehet, hogy elmúltam 18 (talán).

Viszont az ilyen szőke pelyhes arcszőrzetet valóban hanyagold és inkább borotváld le, mert elképesztően nevetséges és béna, minthogy férfias legyen: [link]

2019. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!