Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrosszabb, leggono...

Mi volt a legrosszabb, leggonoszabb, legromlottabb dolog, amit valaha tettetek?

Figyelt kérdés
Privátban is meg lehet írni, kíváncsi vagyok. Akármivel kapcsolatban, akár elloptál egy kiflit a boltból, kibeszélted a nagybácsit vagy lefeküdtél a legjobb barid pasijával/csajával. Bármilyen téma. (Remélem azért gyilkosság meg ilyesmi nem fog felmerülni, de olyan dolgokra vagyok kíváncsi, amire tényleg egy szégyenfoltként tekintetek vissza.)
2019. jún. 16. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Akkor börtönbe kerülnék,ha elmondanám.
2019. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez egy anonim oldal, privátban is lehet. Persze ha nagyon olyan, akkor inkább ne.

Akkor mondjatok olyat, ami nem illegális, de tényleg g....iség volt.

2019. jún. 16. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

"Ez egy anonim oldal, privátban is lehet."

Elvileg privátban 2 ember terrorizmusról leveleztek (gondolom hogy valamit tervezték) és hát a bíróságon kötöttek ki.

[link]

2019. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hűha. Mondom akkor inkább nagy köcsögségeket írjatok, ne illegálist.
2019. jún. 16. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Én részegen kifecsegem mások titkait :( Úgy utálom magam ezek miatt, mint a sz*t...
2019. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Pár évvel ezelőtt egyszer nem imádkoztam lefekvés előtt
2019. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Tudatlanul használtam egy nem a nevemre szóló diákot, el is kapott a kaller, persze ez már okirat hamisítás volt anno, így átadott a rendőrnek. Pénzbüntetéssel megúsztam, na de a szégyen....az egész életemben elkísér.
2019. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
34%
Volt egy barátom, aki mellett volt egy másik is, nem tudtak egymásról. Aztán amellett még másokkal is találkoztam, szórakoztam másokkal. Buta kislány voltam akkoriban, most már bánom. De enélkül ma nem lennék, aki vagyok. :)
2019. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Nehéz megmondani. Eljön egy pont amikor a tetteid ellened fordulnak. Ilyenkor vissza tekintesz, hogy mit mikor miért és hogyan tettél. Nos ha én visszatekintek életem javarészében huncut gazember voltam. Gyakorlatilag tudatosan.


Egész életemben kihasználtam másokat, köztük számomra kedves embereket. Sokmindent a lelkemre vettem, mert meggyőződéses vagyok. Mindig is abban hittem, hogy az életben áldozni kell. És gyáva aki nem cselekszik rosszat ha azt gondolja jó cél érdekében.


Hazudtam, csaltam, zsaroltam, kihasználtam, kitúrtam. Hazudtam jóbarátnak, vadidegennek, kollégának, bajtársnak és mindezeket fel is használtam ha a szükség úgy kívánta. Például a legjobb barátom, akarom mondani a hajdani legjobb barátom is ezek közé tartozik. A lelkemre vettem annyi mindent, amit mások nem. És ma ezért kedvel mindenki. Nem tudják a legtöbben, hogy valójában milyen vagyok. Még viszonylag fiatal vagyok, de máris imádom az életemet, megtenni olyasmit amit más nem. De úgy érzem hogy amit teszek az helyes és jó.

2019. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj, annyira piti dolgok ezek nálam, hogy inkább ezt szégyellem és nem magát a tettet. Egyszer egy másik kérdésnél kiderült, hogy még főgonosznak is unalmas lennék...
2019. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!