Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mit jelent a nyár?

Számotokra mit jelent a nyár?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 08:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sokáig van világos, minden zöld, ki lehet ülni a szabadba.

Nagyon meleg van, amit nem bírok, de otthon és a munkahely klímás, így nincs okom túlzott panaszra.

Ennyi a nyár számomra.

2019. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Kibírhatatlan meleget.
2019. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanúgy munkát csak kr.va melegben
2019. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyári szünet van, így végre van parkolóhely a munkahely és az otthon környékén is, mert nincs iskola, és sokan szabadságon vannak, elutaznak. És persze van, amikor nagyon meleg van. Mióta dolgozom, mást nem nagyon jelent.
2019. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kínlódás, melóba 40 fok meleg itthon csak 30 , ah szerettem a nyarat most ugy varom a telet
2019. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Izzadást és rengeteg szabadidőt, amit nem mindig tudok jól kitölteni. Sokat vagyok egyedül, nem igazán szeretem a nyarat.
2019. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2017 februárig minden évszakot nagyon szerettem egyformán. Aztán anyukám halála után a nyár lett a kedvenc évszakom.


Jó idő és meleg van, elég a kevés ruha felvétele, sokáig van világos, lehet menni strandolni, kirándulni, csivitelnek a madarak, sokszor lehet szivárványt látni záporok után, érik a két kedvenc gyümölcsöm ami a málna és az őszibarack, ezen kívül sok más friss gyümölcsöt és zöldséget ehetek, sok D-vitamin jut természetes módon a szervezetünkbe.


A hőséghez meg meg kell tanulni alkalmazkodni, hisz azt mindenki tudja, hogy hazánk egy idő után el fog sivatagosodni. Csak az a baj, hogy az emberek semmit nem tesznek annak érdekében, hogy ezt meggátolják, plusz az étkezésükben, életvitelükben se hajlandóak változtatni.

2019. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igazából nekem nincs különbség tél és nyár között. Az egész év egyforma, mivel saját vállalkozást viszek én osztom be az időmet, így, ha akarom, mindig nyár van... sokat utazom külföldre így az évszakok annyira nem számítanak, nyáron is vagyok sokszor télies helyen, télen meg nyáriason.
2019. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az hogy egy évszak.
2019. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

napsütés

meleg

strandolás

sokáig van világos

eső mentesség


Sajnos egyikben sincs részem. Esik, hideg van.. Már jöhetne egy kis meleg. Angliában élek, míg ti a múlt héten nyafogtatok a 35 fok melegek miatt, én 8-10 fokos esős időben kabátban mentem dolgozni.

2019. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!