Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavaró a fiúnak ha ő alacsonya...

Zavaró a fiúnak ha ő alacsonyabb a lánynál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
183 cm-es lány vagyok és van egy srác akivel nagyon jól érzem magam. Kicsit több mint 10 cm-rel alacsonyabb nálam. Engem ez nem zavar és az sem ha ez a környezetünket zavarja, csak azt nem tudom hogy őt zavarja e... De ez így olyan rossz, mert nagyon jóban vagyunk és mikor kicsit többet ivott akkor nyomult is, nekem meg bejön de nem tudom mit csináljak. Ha erőltetem úgymond abból jó nem sülne ki szerintem. Vagyis attól félek hogy ez a barátság megszűnik. Vélemény?

2019. jún. 17. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő.

Engem nem zavarna.

2019. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akit igen, van akit nem. Mi nem igazán tudhatjuk hogy veletek pont mi a helyzet.
2019. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kéne megkérdezni. A családban 2 ilyen pár is van, őket nyilván nem zavarta. :)
2019. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Férjem 7 cm-rel alacsonyabb nálam. Az elején féltem, hogy zavarja őt, igyekeztem lapos talpú cipőkben járni, de amikor rájöttem, hogy neki ez nem kínos, engem sem foglalkoztatott többé a dolog. Szerintem ha problémája lenne ezzel, akkor nem nyomult volna rád.
2019. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem ideál.
2021. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!