Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nehezen találok olyan...

Nagyon nehezen találok olyan embereket akikkel egy hullámhosszon vagyok. Ha tudom hogy ez nem az én hibám akkor hogy változhat a dolog? 24/F

Figyelt kérdés
Szerény vagyok, kedves ugyanakkor szeretek divatosan öltözködni de nem szeretem követni a mainstream divatot hogy pl. én is man bunt csináltassak meg Vans cipőt hordjak. Egyedi szeretnék maradni és mivel folyamatosan a toppon szeretnék maradni fejlesztem magam. Nem iszok, nem cigizek, nem is bulikázok de el lehet beszélgetni velem bármiről és a lányok helyesnek mondanak. Úgy érzem előítéletesség miatt sokan tartanak tőlem hogy mi van ha egy elkényeztetett, beképzelt hülyegyerek vagyok aki qúrogatja a csajokat össze-vissza de ebből egyik sem igaz. Szeretem az igényes embereket, ezt általában hiányolom nagyon sokszor. Pl. a lány sem hanyagolja el a testét. Jó gimnáziumba jártam, ott egészen értelmes és igényesebb emberek vettek körül de lányt ott sem találtam megfelelőt aki tetszett volna igazán.

2019. jún. 17. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de az írásodból nekem az jön le, hogy nagyon nagyra vagy magaddal, jobbnak tartod magad másoknál és ezért a többi ember felé is irracionális elvárásokat támasztasz
2019. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyra magammal. Akkor valami nárcisztikus gyökér lennék de nem vagyok az. Ha irracionális az ha olyat keresek emberi értékekben mint amilyen én vagyok (ezt egészséges önismeretnek kellene nevezni, mivel rendkívül erős önkritivám is van) akkor legyen irracionális az elvárásom. Ha az lenne akkor nem lett volna 3 barátnőm eddig és egyiknek sem volt nagyjából semmi baja velem. A megállapítás helyes mert az életben magasra rakom a mércét de magammal szemben is, nem másokkal szemben. És senkit nem néze le azért ha nem divatozik maximum akkor ha megtehetné hogy fürdik de büdös.
2019. jún. 17. 16:15
 3/5 A kérdező kommentje:
A többiek ezt írták rólam egyszer: forma, csak nyissak többet az emberek felé, csendes, jófej
2019. jún. 17. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló mentalitású vagyok, mint Te, Kedves Kérdező.

Emberek, társaság tekintetében nem a mennyiség, hanem a minőség fontos számomra. Elég nagy igényeim vannak intellektuális téren, nagyon megválogatom kikkel barátkozok.

Nehéz igazán az igényeimet kielégítő társaságot találni, ahol jól is érzem magam. Lehet, egyrészről igaz, hogy nem vagyok kompromisszum képes ilyen téren. De, amikor próbálkoztam vele, rájöttem, hogy számomra nagyon más értékrenddel rendelkező emberekkel nem tudok kijönni, csak ideig-óráig.

Inkább vagyok egyedül, minthogy kényszerből, de társaságban.

Barátnő meg vagy lesz vagy nem, van elég sok hobbim, lefoglalom magamat, nem izgat.

F22

2019. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan tudnám magam definiálni.

Nem szeretem a buta, állandóan iszok, bulizok, b*szok embereket. Márpedig elég sok van belőlük.

Szeretem, ha rendelkezik valaki jövőképpel, és ambiciózus.

Ez nem egyenlő azzal, hogy nagyképű lennék.

Nem nézek le senkit, mindenki élje a maga kis életét, de én olyanok felé szívesebben nyitok akikkel jókat lehet beszélgetni és meg is hallgat, hozzá szól a témához, vagy ha nem ért valamit, kérdez.

Volt egy csomó olyan barátom, akiknek néha élménybeszámolót tartottam, vagy hosszabbra nyújtottam egy történetet és annyit látok, hogy csak néz és néha bólogat... Jó persze, néha én is fáradtabb vagyok, de ők szinte mindig ezt csinálták vagy tereltek.

Az náluk nem volt opció, hogy menjünk el kirándulni, sátrazni stb

Menjünk inni, mert az olcsóbb.

Mondjuk az is igaz, hogy én 16 éves korom óta mindig vállaltam melót és gyűjtögettem, ők pedig a szüleiket húzták le (ami szerintem aljas dolog, főleg hogy mostmár 20 évesek vagyunk és változatlan a helyzet)

Na mindegy, a lényeg hogy aki elfogad ilyennek, azzal egy hosszú és bizalmas barátságot tudok kialakítani.

20/L

2019. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!