Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányan utalnak es hanyan...

Hányan utalnak es hanyan szeretnek?

Figyelt kérdés

Engem mindenki utal: szomszedaim,szuleim,testverem,csoporttarsaim,kollegaim,boltosok,penz- tarosok.

Egyvalaki szeret csak, a baratom.

Nalatok mi az arány?



#barát #kollegaim #csoporttarsaim
2019. jún. 17. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárosok utálnak?? Dolgoztam suli mellett jópár évig pénztárban, és nem mondom, voltak hülye vevők, de azalatt a pár perc alatt, amíg dolgom volt velük, egiküket sem utáltam meg. Te ezt mivel éred el?
2019. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Talan kicsit erzik rajtam,hogy felek. Es ezert kicsit atut rajtam a furaság,ok pedig ezt visszatukrozik,vagy hogy mondjam es tartanak tolem. Meg mert lenott a hajfestesem is,undorodnak tolem,lehet.

Meg olyan gatlasos vagyok sokszor,es disszonans a viselkedesem es vagyok laza, ezt nem szeretik a penztarosok sokan.

2019. jún. 17. 15:28
 3/21 A kérdező kommentje:
*nem vagyok laza
2019. jún. 17. 15:29
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki a francot érdekelnek a pénztárosok?
2019. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Meg furan beszelek kicsit,azt hiszem. Tul lassan? Vagy ilyesmi. Sokszor elegge bolondbnak neznek pl. .penztarosok.


Meg nem vagyok hajlando olyan szavakat hasuznalni,hogy csokis rúd helyette azt mondom csokolades rúd pl.,innentol a penztaros kicsit tart tolem, felszemmel jol megnez. Csoki,buli,tali,szatyor,kuka,stb. ezeket utalom. Szeméttarolot szertek mondani helyette,meg csokoladet. Szatyor helyet taskat. Ki nem allhatom azt a szot,hogy szatyor.

2019. jún. 17. 15:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak te utalod magad.
2019. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az van,hogy tul a sokadik ikszen mar nem szoktak gatlasosak lenni,plane nem a nok. Ekkorra mar mindenki magabiztos vagy annak latszik. Koztudat szerint csak a tinedzserek gatlasosak.

Aztan ezert is neznek ram ferde szemmel ,lehet.

2019. jún. 17. 15:47
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen,ez lenne a logikus,hogy biztos en is utalom magam.

Sokszor napirenden volt mar nalam ez a kerdes,hogy igy van- e ez vagy sem. En azt hiszem, nem utalom magamat.


Valaszoljatok azert a kerdesre is!😃

2019. jún. 17. 15:50
 9/21 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki, hogy az esetek többségében engem kedvelnek az emberek. Nemtudom, hogy ez tulajdonságnak számít-e, de hálás vagyok érte, hogy így van. Még a mindenkivel bunkó asszisztens is mosolygós amikor meglát.

Termeszetesen előfordult már, hogy éreztem, hogy nem vagyok szimpatikus, de elfogadom, nekem sem az mindenki.

2019. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Es mi a titkod?🙂
2019. jún. 17. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!