Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 35 éves férfinak hogy...

Egy 35 éves férfinak hogy hogy nincs baráti köre?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy hogy ugyan van facebookon vagy 600 ismerőse, de aki tényleg barát az azt mondta 1 van, aki gyerekkorától legjobb barátja, de az meg külföldön él már.


És kérdem hogy az a 600 ismerős a facebookról? Azt mondja nekik köszön az utcán ha összefutnak, de ennyi.


?????


Egyedül foglalkozik a hobbijaival is: hegyibicajozás, fotózás, túrázás, edzőterem.


Először el sem akartam hinni, ez annyira furcsa, mert kedves személyisége van és ráadásul még helyes pasi is.


Egy edzőterembe járunk, odajött hozzám beszélgetni és azóta randiztunk is.


Mennyire gyakori hogy valaki ennyire "magányos" és barátok nélkül él?



2019. jún. 17. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Szociopata.
2019. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


Hát hallottam már ezt a kifejezést, ez pontosan mit is jelent? Nem ugyanaz mint a pszichopata. Ugye?


Nem tud kialakítani barátságokat?

2019. jún. 18. 00:05
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem ugyanaz és amúgy nem ismerem a csákót, úgyhogy nem is tudhatom, hogy miért alakult így az élete. Én is ugyanannyi vagyok mint ő. Barátok nélkül szart sem ér az élet szerintem.
2019. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindenki maga dönti el, mi kell neki ahhoz, hogy teljes legyen az élete.
2019. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Van ilyen, igaz én még csak 21 vagyok, de ahogy járom a világot úgy álltalában találkozok emberekkel, van amelyikkel több időt bírok tölteni mivel várakozni kell, így el ütjünk az időt, aztán meg kedveljük egymást így ők általában be szoktak jelölni én pedig vissza jelölöm őket, igaz aztán nem nagyon beszélünk és a legtöbbjével nem is találkozok soha sem, csak ha véletlenül össze hozz minket a sors ami nagyon ritka.

Lhetséges hogy magának való, vagy egyikkel sem közeli a kapcsolata, egyébként szerintem az már jó hogy ezt el merte mondani,látszik hogy legalább őszinte, szóval gondolom de inkább tudom hogy ez nálatok nőknél egy jó pontnak számít,mindenki lehet furcsa hidd el nekem, találkoztam már én ennél sokkal de sokkal furcsább emberrel is, szóval ne parázz ezen annyit, inkább érezzétek jól magatokat, sajnos az idő gyorsan el repül még tegnap csak 14 voltam most meg már 21 vagyok, gyorsan megy az idő, legyetek boldogok :-)

2019. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, mi a gondod ezzel. Egy nő épp hogy nem szokta bírni a pasi barátait. Nehezebben barátkozik, ennyi.
2019. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole, lehet introvertalt szemelyiseg, aki egyedul jobban erzi magat, ez nem jelenti azt h ne lenne alkalmas kapcsolatra, de ha te bulizos kozossegi ember vagy lehet nem illetek majd ossze, ki tudja, ismerd meg jobban.
2019. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

21 éves vagyok összesen 2 barátom van.


Nem, jó fej vagyok és normálisak a kommunikációs képességeim. Ezt onnan tudom, hogy a lányoknál sikeres vagyok.

(pl.: tinderen rettenetes profilom van, de mégis van hogy heti szinten találkozok 1-2 lánnyal, sőt már egyszer volt hogy 5 emberrel találkoztam és csak azért nem többel mert fizikailag nem volt több időm.)


Amúgy minden értelemben normális az életem, csak annyi hogy a szociális életem többnyire új lányok megismeréséből és 2 barátomból áll.


Kicsit furcsa, de a legtöbb fiúval nem jövök ki, mert nincs olyan személyiségem hogy fociról és lányokról beszéljek.


Meg a külsőm picit intimidáló sokaknak a nememből, mert elég izmos vagyok így sokszor van hogy eleve negatív dologkat váltok ki férfiakból.


Rengetegszer hallottam, hogy már kibeszéltek hogy mindig befeszítem az izmaimat, hogy nagyobbnak tünjek amikor az égvilágon semmit sem csináltam.

Hívtak az utcán kondis majomtól elkezdve meglepően sok dolognak.


Magyarul picit azt hiszik a külsőm alapján, hogy a többiek fölött érzem magamat és időnként meg van pár irigykedő ember is.


Ha most így állok valószínűleg nekem is 1 igazi barátom lesz 35 évesen. Kicsit úgy érzem nincsenek hozzám hasonló emberek, aki

2019. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó mondtatot nem fejeztem be, mert félbe szakítottak :D de érethető .
2019. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal foglalja el magát,aminek van értelme.

Magával,hobbijával.


Annak mi értelme,hogy összeül X ember,akik teljesen mások,mindenki mondja a magáét?


Minden ember önző,és jobban szereti az élményeit mesélni,mint másokét hallgatni.


Ráadásul a "barátokhoz" igazodni kell.

Egyedüli dologhoz pedig csak te magad kellesz.

2019. jún. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!