Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Mi lehet az oka, hogy ennyire barátságtalanok a nők az egyetemen?

Figyelt kérdés
Többen is látják, hogy a szakon a nők barátságtalanok, nem mosolyognak, unottak. És már 1 éve így van. Tök fura...
2019. jún. 18. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az elte ajk - n nem unottak.ott mosolyognak.
2019. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetemen mindenki unott aki pont nem beszélget mással.


Tantárgy követelmények és különféle elfoglaltságok miatt más időpontokban ráérés miatt szét szakadnak baráti társaságok, így gyakran egyedül vannak az emberek.


A lányok az ellenkező nemmel gondolom azért zárkózotabbak, mert mindenki potenciálisan azért megy oda hozzá, hogy bepróbálkozzon ... vagyis nem feltétlenűl de könnyen úgy tünhet ha elég rossz tapasztalata volt.


Talán ez egy pici magyarázat, de a te anekdotikus érvelésed nem feltétlenűl állja meg a helyét. Attól még hogy te így látod nem feltétlenűl van mindenhol minden helyzetben így, sőt lehet rosszul mintavételezted az információkat :D

2019. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ELTE-BGGYK: Barátságtalan, elutasító, biorobotfejű mufurc csajok tömkelege, nincs kedvük beszélgetni, tőmondatokban válaszolnak, csak a jegyzetbeszerzésről, vizsgakövetelményekről lehet velük beszélgetni... Egy részük suliban még csak-csak elbeszélget, vagy lyukasórában, de hogy sulin kívüli program, az már kizárt, mert mindenkinek baromira dolga van, rohan haza, meg a "párjához", stb. (Persze van egy másik réteg is, akik haverkodnak egymással és csak a partyzásnak élnek, de ők meg nem járnak suliba, szóval róluk nem tudok nyilatkozni...).

Én pár éve végeztem ott egyébként, lehet, hogy már másképp van, bár nem hinném.

2019. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

#3: huh, bocsi, a kérdésre nem is válaszoltam :(

Szerintem - persze csak szerintem, az én megfigyeléseim alapján - az az oka, hogy addigra mindegyiknek annyira kialakul már a baráti köre, párkapcsolata, "élete", hogy nincs igényük rá, hogy haverkodjanak. Csak tanulni járnak oda és kész, ennyi. Egyébként én régen is jártam ugyanarra a szakra, és sokkal jobb volt a helyzet ilyen szempontból, úgyhogy valami generációs sajátosságot is gondolnék a jelenség mögé. "Régen minden jobbvót" :)))

2019. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jogi karon a lányok unottak, beképzeltek, barátságtalan fapofák, egy kis részük pedig bulis alkesz
2019. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!