Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesít az hogy...

Mást is idegesít az hogy 10-15 évesek már csinálják?

Figyelt kérdés

Annyira nem tudom elfogadni és idegesít főleg ha már 15 éves és már megvolt neki sok csaj/csávo.

Főleg a lányok, hát még kislányok akkor még, nem? És összejönnek idősebb pasikkal?!


Vélemény?

Ez már a norma vagy ez is volt régen is?!



2019. jún. 18. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
nem unod a pedos kérdéseidet?
2019. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Még egy pasi, aki az unokatesójával ment a szalagavató bálra... 😂 Tesó! Azért mert neked nem volt vagy nincs is szexuális életed ugye nem várod el, hogy senki másnak ne legyen igaz? Vagy dögöljön meg a szomszéd tehene is?
2019. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ajánljak neked egy pedós oldalt? Arra verheted..
2019. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi bajotok van. Szerintetek normális 10 évesen dugni? A legtöbb lány 10 évesen még nem is menstruál :D
2019. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Milyen szempontból szól a kérdés?


Ha szülő vagy, persze megértem, hogy nem akarsz egy unokát még.

Ha csak egy kívülálló vagy, akkor meg foglalkozz vele.

2019. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Max sok làny csinàlja fiúk nem igen.
2019. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Én 15 évesen veyztettem el,egyebet már 13 évesen csináltam.Ennek jó 20 éve,tehát miről beszélünk.
2019. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez volt régen is, csak volt egy látszat prüdéria.

Olvass klasszikusnak nevezett magyar irodalmat (Arany, Petőfi, Mikszáth, Móricz).


Petőfi is 2-21 volt mikor 15 éves kis csitriknek írt syerelmes verseket... Na vajon miért? Virágnyelven szólva csapta a szelet...

Szóval az akkor élt költők jól rögzítették az akkori szokásokat.

15 évesen már MINDEN megvolt az akkori srácoknak-lányoknak, amin mi manapság nagyokat csodálkozunk.


Nem akármiért házasodtak olyan baromi hamar.

Kereszténység egyik alapja hogy szex csak házasságon belül oké.

Paraszti világban ez egyet jelentett azzal, hogy tessék hamar házasodni ha nem akarsz bűnösen kufircolni. Ezért házasodtak már 16-17 évesen.

Ma már minden marhaságra elmegy az ideje a fiataloknak (középsuli fele nettó időcseszés, simán hamarabb lehetne szakirányra menni, csak hát az azt jelentené hogy alapokig vissza kéne bontani a felsőoktatást, és újraépiteni).

Ezért a mai fiatal nyilván nem házasodhat hamar, hát akkor csinálja házasságon kivül.

És erre reagál az öregebb korosztály hisztériás kiborulással, hogy ez márpedig milyen dolog.

Közben a lényegen nem változtat, a fiatalok minden korban kb 15-től kezdve már szexeltek, csak a mai korban kezd ez kitolódni 20 körülre (vagy tovább, lásd Japánt, ahol a 20 és 40 közti felnőtt lakosság 1/3-a szűz...).


Szerintem ez belső frusztrációból adódik nálad.

Nem szexeltél 15 körül, pedig akartál volna, és most hú de erkörcstelen mindenki akinek lehetősége van erre.

Azért mondom ezt, mert én is így éreztem akkor.

Nem voltam túl kommunikatív, alacsonyak voltak a szociális készségeim, és nem foglalkoztam ezek javításával. A korosztályomban meg mindenki mindenkivel, én meg nem értettem mi baj van velem. És én is megpróbáltam ilyen erkörcsi magaslatot ácsolni magam alá, hogy "De legalább nem csinálom 16 évesen".


Senkit nem érdekel, nem lesz senki se ettől jobb-rosszabb. Ezt is lehet értelmesen csinálni úgy, hogy ne égjen ki az ember 25 éves korára.


Szóval nincs új a nap alatt, a fiatalok nem meglepő módon a nemi éréssel egyidőben próbálnak atraktívak lenni a másik nemnél, és ez sokaknak szexet hoz.

2019. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekel.
2019. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mihago ***** válasza:
64%

Hallottál már a Bravo magazin legendás Szex, szerelem, gyengédség rovatáról? Annak bizony már harminc éve. Előtte meg a Családi Lapban voltak észbontó olvasói levelek. Egyet még Hofi is felemlegetett, amelyben egy vidéki úriember feltette a kérdést, hogy lehet-e nemi életet élni a kecskével.


Igen, ez régen is így volt. Nem ritka, hogy 12-13 éves kiscsajok már kézbe veszik a rudit.

2019. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!