Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan gondolom azt, hogy ha...

Jogosan gondolom azt, hogy ha valaki nem kerdez, akkor nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Barmilyen kapcsolatban, barati, szerelmi, mindig ugy gondoltam, hogy ha valaki nem kerdezi, hogy mi van velem, akkor nem erdekli igazan a dolog.

(Oda-vissza megy a dolog, tudom.)

De en, ha erdekel valakinek az elete, akkor erdeklodom iranta.


Vagyis gyakorlatilag a kerdes az, hogy barat-e az, aki egyszer sem ir amikor tavol vagy 1 evig, meg annyit se, hogy hello, mi van veled.

Viszont amikor visszajossz, akkor o akar talalkozni, hogy egyutt menjetek szorakozni.


Nekem ez inkabb ivocimboranak tunik, mintsem baratnak.


2019. jún. 19. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Jogosnak jogosan, hiszen lelkiismereti és gondolatszabadság van. Viszont nem feltétlenül lesz igazad. Dugtam már meg olyan nőt, aki semmit nem kérdezett. Semmit.
2019. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki más alkat. Nem mindenkinek jut eszébe, hogy kérdezzen, és nem feltétlen azért, mert nem is érdekli. Nyugodtan rákérdezhetsz (minden számonkérő felhang nélkül persze), hogy miért nem érdeklődött. Nyilván nem válaszolja direktben azt, hogy mert nem érdekled, de a válaszból már valamennyit megsejthetsz. Persze ha simán csak szociálisan tehetségtelen az illető, akkor is valószínű, hogy inkább valamilyen fedősztorit talál ki, nem mondja meg, hogy "mert nem tudtam, hogy lehet kérdezni" vagy hogy "mert nem tudtam, hogyan kéne kérdezni".
2019. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mer frontálisan kérdezni, így megvárja, hogy kezd el, és bekapcsolódik. Én ilyen vagyok: nem szemétség miatt, csak nem szeretnék úgy, olyanra rákérdezni senkitől sem, ami kellemetlenséget okozna.
2019. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok koszonom a valaszokat
2019. jún. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!