Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az első kávé előtt ti is...

Az első kávé előtt ti is idétlenek, álomszuszékok vagytok?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok alapból ilyen?

Kb két éve kávézom rendszeresebben.

Azt vettem észre,hogy amikor úgy jövök el munkába,hogy nem ittam kávét, nagyon bágyadt, nehéz a fejem, mintha álmodnék...csetlő-botló idétlen vagyok, nem koncentrálok. Szinte mindig ilyen vagyok, mintha nem aludtam volna ki magam, pedig 8-9 óra mindig megvan.

Aztán ilyen vagyok amíg sikerül meginnom az első kávém, majd újra normálisnak érzem magam.

Ez nálatok is így van, vagy valami gond lehet?22 n


2019. jún. 20. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előbb 23 voltál. Elvettek egy évet az életedből,vagy mi?
2019. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen előbb?
2019. jún. 20. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Pár perc még helyreáll a vérnyomásom és friss vagyok. Reggel csak minden másnap iszok kávét, inkább úgy megszokásból.
2019. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nincsenek ilyen gondok.
2019. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha így hat Rád a kávé, az inkább placebohatás.



Amúgy én is iszonyú álmos, kába vagyok ébredés után még 10-20 percig.

Utána viszont magamhoz térek és éberebb vagyok reggel, mint a nap további részében.


5 környékén kelek és fél 9-9 között iszok kávét. Ráadásul 3 az 1-bent, mert a munkahelyemen nincs biztosítva se a tej, se maga a kávé.

2019. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem iszom kávét. Nekem a reggeli frissítő, egy jó hideg vizes arcmosás :)


21/F

2019. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kávé nélkül és kávéval is kómás vagyok délig. Nem való nekem az ébrenlét 11-12 óra előtt. :D
2019. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoktam inni de inkább csak megszokásból, a jó reggelt recsi beindítja a vérkeringésem úgyhogy kb minden reggel frissen kelek :D
2019. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!