Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik férfinek nagyobb...

Melyik férfinek nagyobb szívás szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy mai, átlagon aluli külsejű férfi leéli a kis életét viszont az az élet számára egyhangú, silány, nőtől, barátoktól mentes, és éldegélne mondjuk úgy 70 éves korig.

Vagy annak rosszabb volt, aki mondjuk egy szívtipró, jóképű srác volt, falta az életet 20 éves koráig, amikor is besorozták a háborúba és ott meghalt?



2019. jún. 20. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A második valószínűleg boldogabban, kielégültebben halt meg. De hosszú távon azért elég unalmassá tud válni ez az életmód is, meg idővel a 20 éves fickó is megváltozott volna - ezt teszi a kor.
2019. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kategóriába esem, de nem panaszkodom.


Őszintén szólva a 21. század technológiája már nem olyan hogy mindenképpen kelljen valaki akivel együtt lehet szórakozni, szóval ha minimális a szociális igényed, akkor ellehet lenni 70 évig egyedül (gondolom) nekem eddig megy (24) és vannak terveim. Viszont ha mondjuk a második világháborús időszakot nézzük, akkor már inkább a második a kevésbé rossz, mivel abban a korban egy magányos embert kb megölte az unalom.

Szóval ha a 21. századot nézzük akkor a 2. a rosszabb.

ha a 20. század első felét akkor pedig az 1. a rosszabb.

(személyes véleményem szerint)

2019. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a 3.diknak
2019. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelműen a 2.

Sivár, értéktelen, kiégető élet, majd lelki traumák és végül halál kölyökként. Ennél majdnem bármi jobb.

2019. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezt úgy írtad mintha a szívtiprónak nem lenne sose problémája. Ennek ellenére én az első életmódját is megvetem, ha valaki ennyire nem képes semmit kezdeni az életével, az magára vessen.
2019. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

A legfontosabb három dolog: pénz, pénz, pénz.

Hogyan lehetne unalmas az életed, ha beutazhatod a világot. Látni akarom élőben a világkereskedelmi központot New York-ban, a WWC (World Wilde Centert) Csomagolok, irány Mexíkó! Vár Mexíkó, és a tűzes argentin csajok. Irány Venezuela. Majd küldök üdvözlőlapot.

2019. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os luzer külsővel sokra mész a pénzzel, az ilyen embereknek az utcára nincs kedvük kimenni, nem hogy a világot bejarni. Szerintem mind a 2 nagy szívás ezek közül, Az első kategóriába eső a 2-at választaná, a másodikba eső az elsőt. A jóképű srácot valszeg nagyon sokan szerették, jó ember is volt, vagy ha nem akkor férfias rosszfiu, de mindenképp nagy veszteség sokak számára, neki is szörnyű lehet, hogy csomó lehetőség lett volna még benne. Az elsőnek meg igazából semmi értelme, az ilyen embert amugyse szereti senki, ő se szereti magát, életbe se viszi sokra általában, mert egyedül nem motiválja semmi.
2019. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
De folytatva, a második simán feladná a külsejét nyilván, ha kapna még 50 évet. Csak ugye az első típusnak már az első 20 éve is szar volt, és ha azt a lelkiállapotot, memóriát kapná meg, mint az első és kitörlődne az eddigi élményei, lehet inkább meghalna, nem tudom. A legjobb az lenne, ha a jó emberek nem halnának meg :(
2019. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!