Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képes valaki felvágni az...

Hogy képes valaki felvágni az ereit?

Figyelt kérdés
El se tudom képzelni, ahogy önmagának vágja. Közben elájul gondolom. De mekkora fájdalommal járhat ez, nem?

2019. jún. 20. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Sokkal fájdalmasabb,minthogy leugorni valahonnan. Azonnal meghal az ember. Így alig érez fájdalmat,max pár másodpercig.
2019. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Én sem értem. Sokkal egyszerűbb leugrani valahonnan, a kilátás is szebb, gyorsabb és fájdalommentesebb.
2019. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%

Igazából két féle érfelvágás van. Az egyik az erekre merőleges, amely NEM okoz halált a legtöbb esetben,egyszerűen csak figyelemfelkeltésről van szó.


A másik a hosszanti irányú, amikor valaki végigvágja az eret, na az az esetek nagy részében visszafordíthatatlanul halálhoz vezet.


Nem ájul el az elsőnél szinte soha, vagyis nagyon sok idő kell hozzá, a másodiknál sokkal hamarabb, egy idő után a vérveszteségtől.


Fájdalommal jár.

2019. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nemhiába szoktak találni mellettük gyógyszereket, drogokat, vagy alkoholt is, az öncsonkításos esetek is gyakran kezdődnek tudatmódosító szerekkel. Ha már nem érzel semmit és a kidőlés határán vagy, könnyebben megteszed.
2019. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Akinek nincs komoly problémája az életben mondjuk, milliós tartozás, vállalkozás csődje, betegség, az nem is tudja az ilyesmit elképzelni.

Én egy rokonom 8. emeleti erkélyére nem merek kiállni mert olyan érzés fog el mintha mozognak a beton alattam és kérdés mikor szakad le, persze ez nem valós, csak pánik.


Más meg 20 emeletesről ugrik le úgy hogy bizonyára tudatánál van.

2019. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

pillanatnyi gyengeség hatására, de már a többedik eset vezethet ilyenhez, nem az első megzuhanásnál teszik az ilyenek


mondjuk ennek is van "fájdalom mentes" módja, nem direkt vagyok járatos ebben, ez speciel pont filmekből ragadt rám, de beszéltem olyannal aki ilyen esetekkel foglalkozik és ő mesélte milyen megoldásokat találnak erre is

2019. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy a lelki fájdalom ami elöl menekül jobban fáj, mint a fizikai.
2019. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Úgy hogy valahogy meg kell halnia, ha már egyszer eldöntötte, hogy meg akar halni! Muszáj neki, és nem lát más kiutat. Lehet hogy magasról nem merne leugrani, de ezt jobban megmeri tenni. Én is ezt a módot választom. Ezt csak mi, öngyilkosok érthetjük meg a legjobban.
2019. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%

Szikét/orvosi pengét javaslok. De nem olyan egyszerű megtenni, mint hinnéd és a vérzéses sokk sem kellemes.

1liter vérnél még semmi bajod (csak utólag, kivéve ha meghalsz mondjuk embóliában).

Miért nem injekciós tűvel csinálják? Nem is értem.

2019. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!