Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy itt mindig...

Miért van az hogy itt mindig azt olvasni a nök utàljàk egymàst de ennek ellenére ha valaki szidja a nöket egyböl védik egymàst?

Figyelt kérdés
Szóval foggal körömel védik egymàst ha pl itt valaki rosszakat ir a nökröl. Akkor most utàljàk egymàst vagy nem??
2019. jún. 20. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert a nők többsége nem utálja egymást a közhiedelemmel ellentétben.
2019. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincsenek “a nők” sem “a férfiak” meg “a németek” sem. Egyik csoport sem tökéletesen egyforma egyedekből áll. Csupa egyéniség, eltérő értékrenddel, gondolatokkal és viselkedéssel.
2019. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert az egyik az egyén a másik a közösség aminek az egyén is a tagja. Azzal hogy a nőket szidod az összes nőt szidod, általánosítasz.
2019. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenek vagyunk, nincs mit tenni. Én mint nő mondhatok csúnyát egy másik nőre de ha ezt egy férfi teszi akkor leszedem a fejét. Ez olyan mint a testvér, csak én mondhatok rá rosszat :D


Egyébként nem, az előttem válaszolóknak van igaza.

2019. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nők a törvény felett álnak.
2019. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem tudják,a másik,hogy néz ki.Ha kiderülne,hogy szebb nála,akkor már nem lenne vele annyira összetartó.Haha.
2019. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt nem tapasztalom.


A nők összezárása:

Egy nő nem tölti otthon az éjszakát, és reggel hazamenve a társa azt kérdezi tőle, hol voltál? A nő azt válaszolja, az egyik barátnőjénél. A pasi erre felhívja a 10 legjobb barátnőjét, de egyik sem erősíti meg a történetet.


A férfiak összezárása:

Egy férfi nem tölti otthon az éjszakát, és reggel hazamenve a társa azt kérdezi tőle, hol voltál? A férfi azt válaszolja, az egyik barátjánál. A nő erre felhívja a a pasi 10 legjobb barátját. A 10-ből 7 visszaigazolja, hogy igen, nála aludt. A többi 3 meg nemcsak azt mondja, hogy nála aludt, hanem azt is, hogy még most is ott van.

2019. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
#7 Figyi, ezzel csak lejaratod a férfi nemet...
2019. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egylátalán minek kell szídni a két nem nek egymást? A feministákra panaszkodik mindenki mennyire szétzilálják a társaságot pedig a férfiak nagy része meg itt éli ki az exei iránti haragját azzal,hogy minden nőt szíd. Itt éli ki a csalódást. Meg mintha a férfi nem védené férfi társait. Ha én pl ideírnám,hogy miért van ennyi bunkó szemét pasi? Akkor mivel gondolom te is az vagy magadra vennéd és támadnál, holott azt kétlem hogy te még soha se találkoztál olyan pasival aki egy szégyen szó szerint.itt gyakorin alapból sok az ilyenfajta kérdések ,hogy a nők miért igy miért úgy bla bla , de azok kamu kérdések. Csupán az illetőt csalódás érte, és itt akarja kinyilvánítani mindenkire vetítve.Nő is ír ki ilyesmit de kevesebbet ,mert full felesleges. Csak a vita keltésére jó. Most őszintén. Ha tényleg ki írám hogy miért ilyen szemétláda a legtöbb pasi,létezik normális?(mert engem most épp megbántottak)Szerinted érkezne rendes válasz? Nem. Ezért védik egymást mert megy az általánosítás egy fél felé amikor a másik se hibátlan.És én most senkit se védek ,de szerintem ez van. Nem egy nemre kéne a hibákat terelni amikor a másik nembe is ugyanúgy benne van.Akármelyik lérdésre lehetne az a válasz hogy: mintha a férfiak nem..vagy mintha a nők nem. Pl erre is.
2019. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!