Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegyük fel hogy kaptok egy...

Tegyük fel hogy kaptok egy rendkívül drága karórát, ti eldicsekednétek vele, ismerősöknek? Mutogatnátok? Óra lent.

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 20. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Kaptam egy drága karórát nem is hordom. Telibeszarom kin milyen óra van.
2019. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne dicsekednem, mutogatnom? Ha tetszik, hordanám természetesen, de nem nyomnám mindenki arcába.😅 Max ha rákérdeznek megmutatom.
2019. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Hordanám, de nem tolnám senki orra alá, hogy "nézd milyen órám van, jó drága volt."
2019. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy megmutatom a barátaimnak! Lefotoznam azzal a szöveggel hogy 'úristen nézd de menci órám van' es kb ennyi. Nem írnám oda mennyibe került, csak ha kérdezi.
2019. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem, inkább eladnám.
2019. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Semmilyen dolgot nem használnék státusz-szimbólumként. Nem szeretnék ilyen módon feltűnést kelteni, mert aki ez alapján keresné társaságomat, valami azt súgná, hogy nem lesz túl mély kapcsolat köztünk.

Nem mintha lennének ilyen tárgyaim egyébként. Ismertem ilyen embert, márkás órára vágyott, amit lehet mutogatni, márkás öngyújtót is mindig kitette asztalra, bárhol is volt, hogy azt "mindenkinek látnia kelljen" - még akkor is, ha nem volt szükség az öngyújtóra mert nem lehetett dohányozni. Tudom egyfajta figyelem hiányzik az illetőnek.

2019. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem tetszik.
2019. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez az az óra, ami senkinek semmit nem mond, nem úgy, mint egy Rolex, vagy Breitling... szóval senki nem kérdezne rá, így nincs mit dicsekedni meg mutogatni rajta. Magamtól nyilván nem nyomnám oda senki orra alá, hogy “Ni, milyen drága cuccot kaptam ajándékba!” Am kitől kapnám, ha már mesélsz? Csak mert az emberek legnagyobb részének nincs ennyire pénzes ismerőse.
2019. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy hogy a felső 10 ezerbe tartozol és oda tartozó barátaid vannak, olyan körökben mozogsz. Vagy valami borsodi faluban laksz a romák között.


Ha nekem lenne ilyenem akkor eladnám.

2019. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8-as,azért a Rolexnél egy kicsit drágább,lehet hogy nem annyira ismert.Persze egy Rolexet is szívesen elfogadnék,ha lenne kitől.
2019. jún. 20. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!