Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában, miért elítélendő,...

Általában, miért elítélendő, ha egy férfinak/nőnek fontosak az anyagiak párválasztásnál?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint, nincs ebben semmiféle elítélendő.

Főleg a nőket szokták elítélni emiatt.

Ez egyfajta ösztön.


persze,lehet mondani,hogy az ember nem állat, nem ösztönlény.Márpedig de, valamilyen szinten az.Hiszen, maga a párválasztás is egy ösztön.



Az ember ösztönösen a legmegfelelőbbet szeretné az utódainak, illetve biztonságot.Ez az embernél pedig anyagi biztonságot jelent.


2019. jún. 22. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elítélendő, ha valaki olyat keres, akivel majd a jövőben meg tud élni. Az szokott az lenni, ha mondjuk a politikusokkal és oligarchákkal nem számolt átlagfizetés 150e forint, valaki meg olyat keres, akinek van 10 milla meg Ferrari, meg kastély kilátással.
2019. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj, engem soha nem érdekelt, hogy egy nő kinek teszi szét a lábát meg kit akar kihasználni.


Nekem volt már olyan, hogy a kedvenc Swiftembe nem akart beleülni a csaj, de az Opelt meg a Seat láttán kedvesebb volt (sulis osztálytárs). Ilyeneken csak röhögök. Most meg egy sittes csávója van aki uzsorázik , de van szép amerikai autója.

2019. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha tiszta lapokkal játszik. Csak addig e maradjon együtt amwsikkal, amíg jól megy, amikor már nem annyira, akkor pedig lelep..
2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy figyelembe veszi valaki az anyagiakat, az a baj, ha fő szempont.

Én is figyelembe vettem, hogy azért ne legyen földönfutó, De sokkal inkább az volt a fontosabb, hogy ne akarjon földönfutó maradni, akarjon lenni valaki.

2019. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Azért elítélendő mert minden nőnek több kéne, ha keres az ember nettó 800-at idővel az sem lesz elég mert másnál látja hogy mik mennek, és keres mást.

Csak az a helyzet hogy pont azok a nők ugrálnak akiknek messze elmarad a jövedelmük a férfiétól.


Szóval az ilyenek ne a nyakamra jöjjenek élősködni, ne az én pénzemet szeresse, ha én megtudom keresni a 800-at, akkor a nő is igyekezzen, más különben menjen a francba.

2019. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, ha valakinek csak a pénz számít, de ő se lepődjön meg, ha 30 valahány évesen, ahogy eltűnik a feszes pópó meg lóg a cici, röpülni fog és jön a helyére egy új játékszer.
2019. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert életképtelenséget sugall. Miért a parválasztásban keresi az anyagi biztonságot? Miert nem teremti meg MAGÁNAK?
2019. jún. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egy hozzánk hasonló barátom egyszer, nem sokáig. Kicsit még gazdagabbak is voltak, de nagyon pénzmániás volt. Az apja az egyik OTP bank igazgatója volt. Folyton ilyen befektetéses könyveket olvasott (állandóan), hogy minél több legyen neki, és már volt pár milliója is a bankban. A gond ott volt, hogy azt hitte, a pénzével megvehet. Mármint egy hét után már azt akarta, hogy lefeküdjek vele, ami nekem túl korai, de neki meg ez ilyen alapvető dolog volt, ha már 2x is elmentünk randizni úgy, hogy ő hívott meg. Türelmetlen volt nagyon és úgy éreztem, nem tisztel engem mint partnert eléggé.


Nekem lelkileg is feleljen meg, most egy szegényebb barátom van, akik ,,csak" átlagosak, de ő sokkal okosabb és több is lelkileg. Úgy gondolom, hogy így benne is megvan a lehetőség, hogy egyszer nagyon jól fizető állása legyen (mérnöknek tanul ő is, én is). Így legalább saját magunknak keressük meg közösen a boldogságunkat :))


25/N

2019. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!