Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire számít a...

Szerintetek mennyire számít a kinézet egy embernél?

Figyelt kérdés

Az igényesség és az ápoltság egy alap dolog, viszont a szépség és a testalkat mennyire számít nektek? Igaz az a mondás, hogy a külső megfog a belső megtart?

Köszönöm a véleményeket.



2019. jún. 22. 23:51
1 2
 1/13 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Teljesen igaz. Ha valakinek nem tetszik az arca, teste mégis, hogy vonzódjak hozzá teljes egészében.
2019. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha látom egy férfin, hogy ápolt, és hiába nem a leghelyesebb (nyilván mindenkinek más tetszik) egy találkozó erejéig mindig adtam esélyt (a mondás igaz, nem fogok hazudni) mert én az emberek természetébe szeretek bele először.

A kémiának működnie kell ez egyértelmű, de ezen kívül ha hasonló az ízlése, értékeli a humort (imádok nevetni) stb. akkor nem utasítom el.

Volt már olyan pasim, aki nem éppen egy Adonisz volt, de az együtt töltött idő megszépített mindent, nekem ő volt a legjobb.

Ez sokmindentől függ, meg kell ismerni, meg kell tapasztalni, hogy egymásra tudtok e hangolódni stb.

20/N

2019. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Számít. Abszolút igaz hogy külső megfog, belső megtart.
2019. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen számít,külső megfog a belső megtart ez teljesen igaz.
2019. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21F
2019. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nálam inkább olyan tulajdonságok vannak amik kizáró okok, például a kövérség. Az is az igényesség része (betegség miatti elhízás más téma).

A kinézet egy nagyon magas fokig a belső tulajdonságok kivetülése. Az igényesség meghatározza például a testalkatot (az igényes ember figyel magára), az öltözködést, a fogak és a haj állapotát.

Az életmód is meghatároz külsőségeket, ugyanúgy a testalkatot, mivel egy sportoló izmos, általában kevés felesleggel, viszont egy tv előtt tespedő csak nagyon szerencsés genetikával nézhet ki jól.

Aki megelégszik magával, van önbizalma, az általában nem rak magára 20 kg sminket.

Egy jóizlésű embernek nem lesz lila haja.

Egy méltóságteljes lány nem vesz fel seggközépig érő pi**agatyát.

Remélem erthető mit akartam mondani: nincsenek "tisztán" külső tulajdonságok, mert mindegyik valami belső tulajdonságbak a kivetülése. (Keves a kivétel, pl magasság).

Nekem ezért számít a külső, hiszen ránézek egy emberre és egy kicsit már meg is ismertem.

2019. jún. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A smink nem feltétlen az önbizalomhiány kivetülése. Rengeteg embernél ez inkább egyfajta önkifejezés, ahogy nálam is.
2019. jún. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Én arra gondoltam aki csak maszkban lép ki az utcára, máshogy nem is látod, mert nem meri felvállalni az arcát, mert mondjuk bőrhibája van. A smink alapvetően szép es jó, de ezek az "instagram stílusú" mázolmányok hányingerkeltőek, és tényleg csak arra jó hogy új arcot fessünk magunknak.

(Egyéni vélemény)

2019. jún. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Miss Endzsi ***** válasza:
74%
Én is csak sminkben megyek ki, de idebent bárkit fogadok smink nélkül is. Ha egyszer már felkentem a naptejet onnan nincs megállás a highlighterig.
2019. jún. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy csinos jó külső nemcsak a párkeresésben előny, hanem a hétköznapi életben is.

A férfiak sokkal előzékenyebbek egy vékony csinos nővel.

Mivel hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon ezért már ritkaságnak számít az, ha valakinek sportos, vékony az alakja.


Azt azonban tisztázzuk, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

2019. jún. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!