Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Nos, együtt vagyok egy fiúval, aki végtelenül kedves, okos és vicces. Nagyon örülök, hogy sikerült egy ilyen fiút találnom. Nagyon jól néz ki, mind a teste és mind az arca is, de a fogai kicsit furán állnak. Engem ez nem zavar, sőt cukibb is tőle, viszont az zavar hogy mások mit mondanak. Egyszerűen nem tudok elsiklani felettük. Mit tegyek és/vagy hogyan változzak annak érdekében, hogy ezek ne zavarjanak? Nincs egy jó tipp vagy hasonló?

2019. jún. 23. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
"Nagyon jól néz ki, mind a teste és mind az arca is."
2019. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%

Neked legalább van fiud és légy büszke rá h van és normális aki beszol annak csak nagy a szája.. Ezek kis kicsinyes kötekedések..

16f

2019. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. jún. 23. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akik beszólnak mások "hibáira" azok általában magukkal nem elégedettek. Ha kap egy ilyen megjegyzést, csak mosolyogj és mond "nekem így tetszik" :) vagy valami hasonló.
2019. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm.
2019. jún. 23. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél felszínes. Ha a párodat zavarja majd csináltat fogszabályzót.
2019. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!