Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált fiúk/férfiak!...

Introvertált fiúk/férfiak! Milyen dolgok segítenek nektek abban, hogy megnyíljatok valaki előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Viszonylag rövid ideje próbálok ismerkedni egy introvertált, visszahúzódó fiúval, mostanában volt az első randink. Nagyon szimpatikus nekem azok alapján, amiket eddig belőle megismertem, de sajnos - remélhetőleg csak egyenlőre - érezhető, hogy nagyon nehéz még számára mélyebben megnyílni előttem. Leginkább felszínes dolgokról beszél magával kapcsolatban, pedig egyértelmű, hogy jóval több van benne ennél. Tanácsot szeretnék kérni: hogyan tudnám felé azt közvetítetni, hogy megbízhat bennem? Leginkább szintén zárkózottabb emberek tapasztalatai érdekelnének. Nektek mi szokott segíteni abban, hogy megnyíljatok? És mi az, amivel esetleg tudatlanul el lehet riasztani bennetek?


Köszönöm a válaszokat!

(Ha ez számít, mindketten huszonévesek vagyunk.)



2019. jún. 23. 22:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Feltettem normális stílusban egy normális kérdést. Kire haragszol ennyire, hogy ide jársz beszólogatni?
2019. jún. 23. 22:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondold túl. Csak egyszerűen add magad. Próbálj meg beszélgetni vele, kérdezni és légy turelmes. Sok sikert! :)
2019. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Oszd meg magad neki. Ez is egy olyan gondolat, ami mélyebbnek számít.., ezt is felhozhatod, megoszthatod magad vele ez által.
2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A türelem rózsát terem.
2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy aktív program, sokat javít a helyzeten és még akár magától fog mondani dolgokat, főleg ha olyan programot csináltok, amit ismer, amiben otthon érzi magát. Az sem árt, ha van benne egy kis csapat munka és hagyod kicsit érvényesülni
2019. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Őszinteség? Igen!

Bármilyen kapcsolatról is beszéljünk, az őszinteség alapvető. Ha ez nincs meg, esetleg hamis alapokra épül, akkor bizony ne várjátok, hogy a barátságotok tartós legyen.


A közösen töltött idő fontossága

– fontos, hogy minőségi időt töltsünk együtt. Figyeljetek arra, hogy ne váljon rutinossá a szokásos találkozás, és időnként szervezzetek magatoknak valami új programot, próbáljatok ki közösen a megszokottól eltérő dolgokat! Mindezek mellett fontos, hogy meghallgassátok a másikat, ha szüksége van rá, akkor pedig segítsétek, támogassátok, tanácsokkal lássátok el.


Sok idöt tölts vele és idövel megnyilik feléd.

Elsö randi csak most volt,akkor szükség lesz még párra.

Sokat segitene a szerelem!

2019. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy 100%-osan biztos abban, hogy kell neked, addig ne erőltesd sehogy a dolgot. Rengeteg srác azért nem szeret megnyílni ismerkedés elején, mert amint ezt megteszik, rengeteg nő egyszerűen megunja őket. Társadalmilag sok nőnek az vonzó, ha a férfinak nincsenek problémái és nem lelkizik. Amint ez megtörik, elillan a férfiasság érzése.
2019. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 23. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
#2 valaszoloval egyetértek
2019. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írásban jobban megy. Illetve ha előbb te beszélsz magadról ugyanebben a témáról, talán. Az bizalmasabbá teszi a dolgot.
2019. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!