Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy pusztán...

Létezik olyan, hogy pusztán külső alapján unszimpatikus valaki?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az illető teljesen átlagos, öltözködésében is, nem tett semmi rosszat neked, vagy nem is beszélgettél vele, csak mondjuk naponta többször is látod hogy elhaladsz mellette. Csak így a megjelenése miatt lehet valaki ellenszenves?

És most az nem érdekes hogy utána beszélgetsz vele és ezáltal szimpatikussá/még ellenszenvesebbé válik. Csak az alaphelyzetre vagyok kíváncsi.


2019. jún. 24. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Ránéztem egy csaj fejére,megtudtam volna ölni, úgy irritált... 24L
2019. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze
2019. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak elmegy mellettem valaki, abból semmi ilyet nem tudok levonni, a viselkedése mindig, ami alapján szimpatikus/ellenszenves egy illető.
2019. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Igen, nekem van egy ilyen új tanárom az egyetemen. Egy csinos, jól öltözött, mosolygós nő, aki kedvesen beszél, tehát semmi visszataszító nincs benne. Mégis valamiért nagyon unszimpatikus nekem, és tartok is tőle, hogy ő fog tanítani. Nem értem és szégyellem is magamat, várom már a következő félévet, hogy megismerhessem. Egyébként az egyik elméletem, hogy miért unszimpatikus: lehet, hogy túl tökéletesnek tûnik, mert csinos is, okos is. Ezért maximalistának néz ki. De lehet, nem ez az oka.
2019. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az arckifejezés még az, ami önmagában jó ok lehet erre. Nem kell tennie semmi rosszat, de ha flegma arcot vág, vagy fapofa, vagy valahogy leolvasható az arcából az ellenszenv a környezete iránt, akkor lehet unszimpatikus.


Gondolom az már nemigen fordul elō, hogy egy átlagos, mosolygos, kedves ábrázatú személyt vélj unszimpatikusnak.

2019. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, az eddigi válaszok teljesen jók, pont ilyenekre gondoltam, köszönöm szépen
2019. jún. 24. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek arckifejezéséből, nézéséből, mozdulataiból, járásából beszédstílusából sokminden kiderül a személyiségéről. Még akkor is, ha jól játszik.
2019. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, velem is így vannak sokan.
2019. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is így vannak, sajnos majdnem mindenki, mert ronda vagyok.
2021. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!