Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőt valóban kevésbé...

Egy nőt valóban kevésbé érdekli a férfi haja?

Figyelt kérdés

Nyilván az alap hogy legyen tiszta, onnantól meg sok tényezőtől függ hogy kinek milyen a haja, egy kopaszodó embernek úgy a legoptimálisabb ha 1mm-re le vágja, még az is másabb mintha borotválná a fejét valaki.

Akinek meg van haja, annak csak a fantáziája szab határt.



Anno hallottam ezt a mondatot, és gondoltam megkérdezem itt is.


2019. jún. 24. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem személyfüggő...Engem speciel nagyon is érdekel, nem tudnék vonzónak tartani egy hosszú hajú férfit pl. De az ilyen David Dobrik féle, "csak nő a nagyvilágba azt csá" frizuráktól is rosszul vagyok:

[link]

Vagy tolja le kopaszra, vagy vágasson egy normális, divatos, rövid hajat.

Lehet lepontozni.

21l

2019. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát engem nagyon is érdekel....Egy jól vagy rosszul megválasztott frizura teljesen meg tudja változtatni az illető megjelenését.

A tisztaság persze alap, de a fazon sem mindegy...

Van olyan ismerősöm, akinek a kicsit hosszabb haj passzol a fejformájához, és el sem tudnám képzelni rövid, tüsi hajjal.

Illetve olyan is van, akinek pedig pont az egyformán rövidre nyírt áll jól, hosszabb hajjal pedig borzalmasan nézett ki.

2019. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a gördeszkás haj valóban semmilyen, átmenetikén folyamatként lenne vállalható, amikor valaki hosszú hajat akar.
2019. jún. 24. 21:02
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Nálam mindegy,csak hosszú legyen a haja.

Mármint a férfinek.

2019. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el! Ha kopaszodó vagy, ha kihullott a hajas akkor annyi. A nők a dús ápolt fazon belőtt sérót szeretik.

Le se szarják a kopaszokat, kivéve a borotvált fejű BMW s kigyúrt taplót. Arra viszont buknak mint gyöngy tyúk a takonyra.

2019. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5

Kopaszodóként ott van Jason Statham, na neki nem kell bmw meg sok pénz, már a kisugárzása vonzza a 50kg-os nőket :D

2019. jún. 24. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem mondod komolyan???? Egy világhírű színészt hozol fel a kopaszság elfogadására? A hajaddal az eszedet is elvesztetted? Dollár milliói vannak és egy kreált , megcsinált karakter ! Nem mellesleg élőben egy tök átlagos szinte szürke külsejű valaki...
2019. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7. Mert kit hozzon fel példának? A volt osztálytársa apját, a Sanyit, aki jól néz ki kopaszon is? :D

Téged nem azért kerülnek a nők, mert kopaszodsz, hanem mert egy sötét incel vagy.

2019. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 igen mert annak picivel több köze van a magyar valósághoz. Szerinted egy világsztárt párhuzamba állítani vagy példaként felhozni egy magyar kopasz fickoval ész szerű és objektív?
2019. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Olyan szinten nem vagyok válogatós haj terén, hogy csak ilyen meg olyan frizura jöhet szóba. De azért vannak olyan hajak, amitől ki tudok rohanni a világból... és nemcsak a piszkos

- az extrém hajak többsége (szövegkiemelő színű, egy db hajfonatot kivéve tarkopasz, mintásra nyírt, emo/scene hajak hidrogénezett Scooter-haj stb.)

- ami tocsog a zselétől, főleg ha az ecsetfejjel van kombinálva, ill. a tüskésre zselézett változat

- az a típusú manbun, ami alul fel van nyírva teljesen

- olyan férfiakon a hosszú haj, akik nem ápolják... és itt nemcsak azt értem, piszkos/zsíros-e vagy sem, de az nekem nagyon nem tetszik, amikor csak úgy nő a vadvilágba, rendesen kifésülve sincs, nem látta fodrász 3 éve, töredezik, nincs tartása... mondjuk ezek nem feltétlenül csak a hosszú hajakra igazak

- Bundesliga-haj

- amikor a kopaszodást azzal próbálják leplezni, hogy megpróbálják oldalról átfésülni a hajat a fej tetején... ill. kopaszodásnál az, ha oldalt, alul nagyon dús a haj, és úgy hagyják

- bilifej-hajak

2019. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!