Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi tudatlan ember?

Miért van ennyi tudatlan ember?

Figyelt kérdés
Van egy-két osztálytársam akik nagyon tudnak helyesen írni. Pl: vascso, mafija, kiraja, jozival, furuni, lani (lakni) stb...

2019. jún. 24. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak csak a nyelvtanukkal lenne baj, de az még a jéghegycsúcsa.
2019. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen tudatlanok, hanem nem is törekednek a helyesírásra.

Sok ~14 évesnél ez a menő amúgy, ékezet hiány, pont-vessző hiánya, meg úgy írják ahogy kimondják.


(Kérdezd meg az alább linkelt kérdés kérdezőjét, biztos tudja a választ!)

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Ország 3. legjobb kéttanyelvűjébe jártam, 16 évesen raktam le a C1et angolból, 18 évesen az anyanyelvit (C2), 414 pontot értem el felvételin, külföldön folytattam a tanulmányaimat majd haza jöttem egy mérnöki szakra.


... és így is szerintem egészen 2018 végéig "ly"-vel írtad a "megijeszt" szót.


Vannak nálam jobb eredményeket elért, műveltebb emberek, de mindenkinek vannak lyukak a tudásában. Pl.: 16 évesen deriváltam, integráltam és egyszerűbb differenciál egyyenleteket oldottam meg, de 2es volt a helyesírásom nyelvtanon.

2019. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Orbán kormány.
2019. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!