Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "Szőrös talpú" jelzőt azt...

A "Szőrös talpú" jelzőt azt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

Mármint hogy szó szerint a talpa szőrös, vagy arra mondják a szőrös talpút akinek a lábfején is nő szőr?

Azért fordult meg a fejemben mert azt mondják hogy "szőrös talpú" de én szó szerint szőrös talpat emberen még sosem láttam, csak szőrös lábfejet. Szóval a "szőrös talpú" = "szőrös lábfejű"?



2019. jún. 25. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Kb. olyan beszólás, mintha valaki valakinek az anyukáját becsmérelné vagy xy-t lebzizna. Csak beszólás, sértegetés, sok alapja ezeknek nincs. Primitív beszólások.
2019. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Románokat szokták így hívni.
2019. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a románokra használták régen, mert ők nem szőrrel befelé hordták a bocskort, hanem kifelé, mert úgy jobban tudtak haladni a hóban. Így rajtuk ragadt szitokszóként.


Ma már az úgynevezett "külhoni magyarokra" használják sok helyen itthon, mert tapló módon felélik az adónkat és még ide is szavaznak.

2019. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Itt az oldalon is ismertem már ilyet.Dühből hívtam így.Mert egy ostoba hülye pitsa.
2019. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szőrös talpú az szőrös talpú, nem szőrös lábfejű. Ezért sértés mert nincsen ilyen valójában.
2019. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!