Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz lehet az a hír, hogy...

Igaz lehet az a hír, hogy kb.250000 magyar ember olyan kövér, hogy nem tud kijönni a lakásából? /ennek 40%-a nő/Ismer valaki ilyen állapotú hölgyet?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok az elhízott ember,de én soknak találom ezt a számot.A hölgyek érdekelnének,hogyan élik így mindennapjaikat:bevásárlás,ügyintézés,tisztálkodás stb.

2019. jún. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha a saját szinteden nem találsz párt, inkább a selejtek között halászol? Kicsit sem átlátszó "fatfan" néven a bálnák után érdeklődni.
2019. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud kijönni a lakásából az nem tud se bevásárolni, se ügyet intézni, max. online. Tisztálkodni is csak segítséggel.
2019. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 250 ezer biztosan kamu, vagy ebben benne vannak azok is, akik más okból mozgásképtelenek, és otthon gondozzák őket.
2019. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Szóval kell egy fétis tárgy... Ne érts félre, én is vonzónak találom a túlsúlyos nőket, de van egy határ. A korábbi kérdéseidből/válaszaiból pedig már kiderült, hogy te egy 200 kg körüli nőre vágysz, aki kiszolgálja a szexuális igényeidet, ha pedig lefogyna szimplán elhagynád.


Egyébként egy ilyen élet borzalmasan lehet, a saját testük rabjaként, kiszolgáltatottan élnek a hasonló emberek.

2019. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló:nyílván azért tettem fel a kérdést,mert érdekel ez a téma.Az sem titok,hogy vonzódom a kövér nőkhöz.Ezért is zavar,ha selejtnek,bálnának nevezik őket.
2019. jún. 25. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es:nem fétistárgy kell.Volt már extrém kövér kedvesem,s mindenben segítettem,amiben szüksége volt rám.Ő dolgozott,nem otthon feküdt.Miért baj az,ha érdekel az életük,és segítenék,ha szükséges?
2019. jún. 25. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Mert azt a látszatot kelti, hogy kiszolgáltatott embereket környékezel meg valamilyen hátsó szándékkal, hogy náluk könnyebben lehessen érvényesülni.

Volt már ilyen kérdező itt, hogy direkt sérült, traumán átesett nőket keresett és rajtuk akart kényszeresen segíteni, aztán cserébe elvárta volna hogy azért a nőnél lehessen lakni meg főzzön rá, meg legyen minden amit akar, cserébe, hogy ő "lelki társ" meg "támasz" legyen.

2019. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Máshol írtad, hogy neked csak a kórosanelhízott nők tetszenek, teljesen az jött le a válaszaiból, hogy akkor sem támogatnál egy ilyen nőt a fogyásban, ha a saját egészsége miatt szeretne ezen változtatni.


Arról nem is beszélve, hogy gondolom örömmel kezdenél kapcsolatot olyan személlyel is, aki a kérdés tárgyát képzi. Azonban jó, ha tudod, hogy ez nem egy leányálom, egy ilyen személy folyamatos segítséget igényel, kb. tőled függne a másik személy, ráadásul az ilyen állapot komoly egészségügyi kockázatokat rejt.

2019. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik,mintha rosszat akarnék másnak,pedig nem így van.Nem ágyhoz kötött nőkről írtam,csak túlsúlyosokról,akiknek nehezebben mennek a hétköznapi dolgok,s jó lenne nekik segítség.Eszembe se jutott kihasználni őket.
2019. jún. 25. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen sok volna. Talán pár tíz. Szerencsére ismerek ilyen nőt :)
2019. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!