Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert tiltott le az instagram...

Miert tiltott le az instagram sztorijairol a legjobb baratnom? Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyerekes, es tudom hogy a valo vilagban kell elni, nem az instagramon, de a baratnom az utobbi idoben egyre kevesbe valaszol nekem, es most eszrevettem azt is, hogy letiltott (vagyis nem lathatom) az instagram sztorijairol.

Semmin az eg vilagon nem vesztunk ossze, en nem tudok semmirol hogy miert haragudhatna ram? Ti mit tennetek?

Eddig a ritka valaszokat rafogtam arra hogy tanul (egyetemen) es ez ertheto is, de ez most egy konkretum ami tenyleg osszetorte a szivemet... kerdezzek ra nyiltan?


2019. jún. 25. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra nyiltan!:( De konkretan azt, hogy miert tiltott le a storykrol, ha bead valami kamut akkor baj van :/ ha elmagyarazza miert haragszik akkor oke
2019. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!