Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nem tudom...

Normális, hogy nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés

23/F vagyok és valamiért csúnyának látom az arcomat, minden mással meg vagyok elégedve magamon, de az arcomat nem tudom elviselni. Pedig, ha racionálisan nézem, akkor nem vagyok ronda, sem pattanásos (már). Visszagondolva soha nem voltam megelégedve a pofámmal, pedig nincsenek szétálló füleim, vagy szuvas fogaim meg ilyesmi. Amúgy nem vagyok meleg vagy langyos, full hetero vagyok. Csak jó volna már, ha el tudnám magam fogadni és szeretni. Kamasz koromban ronda voltam, egyszer valaki a buszmegállóban megkérdezte a mellette ülőt, hogy ez fiú, vagy lány (mármint én), ez valamiért megmaradt bennem. Nem érzem magam elég férfiasnak, lényegében apa nélkül nőttem fel és fiútestvérem sem volt. Vonzódom a nőkhöz, feláll, meg minden, de mégis úgy érzem, mintha ki lennék "herélve". Úgy értem, hogy az a férfias lazaság és tartás teljesen hiányzik belőlem. Pedig a lányokat ez vonzaná nem a külső... Gondolom ezzel egyetértetek.

Köszi a válaszokat.


2019. jún. 27. 11:45
 1/4 Halmai Annamária ***** válasza:
Iratkozz be karatéra vagy valami harcművészeti edzésre.
2019. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismeros erzes, en arcom is lanyos volt es meg vekony is voltam.Vegyel napszemuveget, sokat javit, lehetoleg arcodhoz megfelelot. Vagass rovid hajat (2-3 hetente). Kezdj el edzeni es egyel rendesen, lehetoleg sok hust, szedj valami tomegnovelot, jumbo-t pl. Tovabba, ragozz, egyszerre kettovel, mindket oldalt. Ha erosited az alkapocsizmaid akkor ferfiasabban fogsz kinezni.
2019. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én szeretem a lányos arcú, vékoyn fiúkat.

Találd meg a stílusod az sokat fog dobni az öbizalmadon.

2019. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiserdi válasza:
Vigyázz nehogy tovább terjedjen az elmédben és elfajuljon a dolog és valami pszicho-izé alakuljon ki benned.
2019. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!