Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A motorral vagánykodó pasik...

A motorral vagánykodó pasik tudják hogy valójában nevetségesek?

Figyelt kérdés

Itt Egerben bejönnek a belvárosba a sétálóutcák közelébe csak azért hogy brutál hangosan húzogassák a gázt.


Körbemennek a parkolóban, nézik hogy vajon ki bámulja őket, amikor fiatal csajokat látnak akkor meghúzzák a gázt hogy üvöltsön az a kétkerekű rakás sz*r.


Mikor jut el az agyukig, hogy:


- rajtuk kívül senki nem kíváncsi a motorjukra

- már nem a 90-es évek elején vagyunk amikor egy leparkolt motort körbeállták az emberek és bámulták mint valami csodát

- végtelenül nyomorult és szánalmas a motorral való "nakiafas*agyerek" vergődés

- és NEM, ismétlem NEM VAGY VONZÓBB PASI az idióta motorod miatt!!!!!!!!!!!!!



2019. jún. 27. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan csajok akiknek vonzó. Speciel én ugyanazt gondolom mint te, de ízlések és pofonok. Viseld el.
2019. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mihago ***** válasza:
90%
Jobb országokban ilyenkor odamegy hozzá a rendőrség, és kap egy jó borsos bírságcsekket a hangoskodásért. Azzal férfiaskodjon. Ha hepciáskodik, még jól össze is csomagolják, és megvendégelik a fogdában.
2019. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A kérdés egy állítás és egy keserű kiakadás. Nem azoknak szól, akikkel baja van a kérdezőnek.

Megértem, de ez nem az a fórum.

Egerben nem teljesen hülye a rendőrség. 100x jobbak, mint délbudán. Simán lehet nekik írni egy panasz levelet és segítségkérést. Ezt a levelet lehet továbbítani a PM-nek is.

2019. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem minden motoros ilyen,ne általánosíts.Én a belvárosban eleve nem csavarok,tudom milyen hangos,gyerekek befogják a fülüket,idősebbek meg-meg ijednek.Érthető,nem állatkodunk városközpotokban.

A többi mondatodra reagálva:

-de,a nők,lányok nagy %-a igenis vonzónak találja a motorosokat

-ha megállok valahol,odajönnekk,csodálják,fényképezik a motoromat

-a szánalmas vergődés inkább az hogy ezen az oldalon teszel fel egy ilyen kérdést..ami nem is kérdés,hanem rikácsolás.

-lehet nem vagyok vonzóbb,de az idiótát kikéri magamnak a motorom!


Ja és az a kétkerekű rakás szar 3.2 millió forint volt.

További szép estét!(és széles utat:)

2019. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez más nagyvárosban is tapasztaltam már,én is motorozom de ez engem is idegesít,főleg amikor nyaralna az ember és arra ébred hogy hajnali 1-2 kor húzogassa a gázt,ez elég idegesítő,én ilyet nem szoktam csinálni,semmi értelme,fogja meg magát a gyerek és menjen oda a lányhoz amelyik tetszik neki és kész,szerintem is gyerekes.

23F

2019. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, van motoros, aki nem szivatásból vett hangos kipufogót. De sajnos sokan igen :(
2019. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is nevetséges. Én már megszoktam, hogy minden nyáron elpattan az agyuk ezeknek az önjelölt Valentino Rossiknak, miközben a kutyát nem érdeklik. Itt az utcán is állandóan nyomják a gázt, de amikor már messziről lehet hallani azt a szúnyoghangú 4 hengeres motorhangot, egyből tudom, hogy nem egy Maserati vagy AMG Merci (amelyeket hallva azért én is az ablakhoz rohanok hogy lássam, mert ritkaság) és ezekre a motoros Janikra már fittyet sem hányok. Egy általuk csúcsjárgánynak tartott 1000 köbcentis motor is kb. annyiba kerül, mint egy tök átlagos 5-10 éves használt autó, ha nagyon akarnám már én is megengedhettem volna magamnak egy középkategóriás gépet, miközben még csak egyetemista vagyok. Szóval én se értem miért gondolják annyira menőnek a motorozást. Mondjuk itt (Debrecenben) azért más a szint, mint Egerben, mert jópár gazdag fiatalnak van 40-60 milliós AMG Mercije, 911-es Porsche-ja meg Maserati-ja amelyekben mindig egy csaj ül jobb egyben tehát inkább a luxusautókra meg kabriókra buknak itt a csajok és a motorosokat meg le se sza**ák. Persze a romantikus motoros szubkultúra itt is befigyel néha, amikor is a pasi száguldozik a motorral a barátnője meg hátul kitolt popsival (szigorúan ízléstelen bőr leggings-ben) szorongatja a palija derekát. Ja meg az a kedvencem, amikor a sok macskajancsi néha ilyen motoros fleshmob szerű felvonulást rendez. A környékbeli lakók meg csak azért bámulják meg őket - mint kalocsai parasztasszonyok a szüreti felvonulást - hogy végigmérjék kik ezek a komplexusos majmok, akik 20 percen keresztül bömböltetni fogják a sza***ikat, miközben ezek a hülyék azt hiszik, hogy milyen menők, amiért mindenki őket csodálja. Röhej az egész motoros társadalom.
2019. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó.te már csak tudod..😃
2019. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#4-es, szerintem nem általánosít a kérdező, pusztán azokról ír, akikre ez jellemző.

Személy szerint én is megnézek egy jobb motort, de az akkor is jól néz ki, ha nem bőg. Önmagában is szép hangjuk van. De még ha valaki a maga kedvére bőgeti, az is más dolog, meg az nem trollkodik vele a városban.


A ciki az, amikor valaki így próbál figyelmet szerezni. Az meg egyenesen gáz, amikor mindezt egy mezei robogóval teszi :D

De nyilván ez utóbbi kategória nem érzékeli fel - és nem is fogja, hogy mennyire szánalmas, el kell tudni engedni az ilyeneket.

2019. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is nevetséges. Inkább kompenzálnak valami hiányosságot. Bár inkább hangoskodjon, mint 100al cikázzon a belvárosban. Múltkor majdnem karamboloztunk egy ilyennel. De gyorsan eliszkolt, pedig kedvem lett volna tökön rúgni a hülyeségéért.
2019. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!