Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat is idegesít, hogy így...

Másokat is idegesít, hogy így a nyári szünet idején megszaporodtak a fals kérdések?

Figyelt kérdés
Válaszolok valamire, sokszor hosszabban is kifejtem a véleményem (mert még mindig bedőlök a kamukérdéseknek), aztán mire visszanézek, hogy "mi újság", már rég nincs a kérdés sehol. Ma már a harmadik. Minek töri magát az ember a válasszal, ha kiderül, hogy kamu az egész, mert egy szemfüles belinkel valamit a kérdezőtől, ami homlokegyenest más, mint amit most kérdez. Itt vagyok már jó pár éve, de még mindig sikerül átvágni a fejemet. Ti hogy vagytok ezzel? Koptatja az ember a száját hót' feleslegesen.

2019. jún. 28. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Aki örömlánynak meg, az ne csodálkozzon, ha szexuális kapcsolatot létesítenek vele!
2019. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj de kedves vagy ezzel a hasonlattal. :)

Még életemben nem írtam ki kamu kérdést. Soha nem értettem, mi értelme van.

2019. jún. 28. 16:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg te is jártál már így, azért (is) írtad? Régóta látom a válaszaid. Hm?:)
2019. jún. 28. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
#16.33 Nem így értettem. Ez az oldal... hát ilyen, na! Ha magas színvonalra vágysz, máshol érdemes nézelődni.
2019. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nna, itt is elindult a lepontozás. Pofám leszakad.
2019. jún. 28. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan kit érdekel, ha megtrollkod egy kis gyökér? Azt, hogy ő jót érez, saját magán és az anyján kívül – ha van neki – valószínűleg mindenki leszarja. Tégy te is így, és nyugodtan válaszolgass komolyan, mert ha néha nem is segítesz vele a másikon, legalább fejleszted magadat.
2019. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát azért feleslegesen nem szívesen tépem a számat. Mit fejlesszek magamon? Segíteni szeretne az ember, aztán mi van? Kiderül, hogy kamuzik a kedves kérdező. Elég fárasztó a sokadik pofára esés. Mint írtam, még évek múlva is be tudnak etetni. Akinek tényleg problémája van és tanácstalan, azt meg már nem is veszik komolyan. Valaki írta privátban, hogy már kérdezni sem mer.
2019. jún. 28. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne válaszoljál kérdésekre, pont leszarom. A komolyan vehető kérdésekre viszont érkeznek komoly válaszok, mert ha elég jó a troll kérdés ahhoz, hogy komolyan vegyék sokan, azt nem törlik és te úgysem kapsz bizonyosságot, valóban segítettél-e a kérdezőnek. Elég a tudat, hogy segítő választ írtál, nem? Vagyis neked látszólag nem, de sokaknak az.
2019. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, és hiába is írjuk ki 26.×, senkit nem érdekel, és a gáz.
2019. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felőlem leszarhatod. Én sem azt írtam, hogy minden kérdés kamu. Nem tudom, világos volt-e a fő kérdésem, mert azon van a hangsúly.
2019. jún. 29. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!