Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi elkényeztetett...

Miért van ennyi elkényeztetett, öntelt fiatal?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok még, 23 éves, de azt veszem észre, hogy sok ismerősömnek a szülei vettek házat, fizetnek albérletet, és emiatt tartják többre magukat olyanoknál, akiknek ezért maguknak kell megdolgozni. Míg ők a saját erejükből fele annyit nem értek el, mint akiket lenéznek.

2019. jún. 28. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
szerintem inkább téged frusztrál ez, mert te nem kaptál
2019. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért tényleg nem kéne lenézni embereket, szóval ez az ő hibájuk hogy ilyenek. Az életben mindig is voltak, és lesznek ilyen emberek. Ebbe bele kell törődni, nem nagyon tudsz vele mit csinálni, max gyűlölködni, meg mindennek elmondani őket, de ez meg a te lelkedet mérgezi.

Amúgy ha az ő szemszögükből nézzük a dolgokat, akkor szerintem nekik természetes hogy megkapják ezeket. Ha a te szüleid, meg sok más emberé olyan anyagi helyzetben lenne, akkor valószínűleg ők is megvennék a gyerekeiknek a házat..

2019. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb hulladék.
2019. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!