Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magas nők körében miért...

A magas nők körében miért ennyira trendi a "piknik kerékpár"?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e már, de ilyenkor nyáron mindig gyakran látni tipikus modellalkatú magas lányokat ilyen piknikszerű kerékpárt tekerni:

[link]

De szinte mindig csak colos lányokat látok ilyen fajta kerékpárral közlekedni. Eddig viszont én azt hittem, hogy a nőknek derogál nem kocsiba ülni, hogy akár a szomszéd utcába menjenek bevásárolni. Vagy ez is csak egy ilyen nyugatmajmolós liberális értelmiségi divathóbort? (Ugye Amszterdamban meg Koppenhágában nagyon sokan közlekednek kerékpárral)



2019. jún. 28. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Most neked mi bajod is van?
2019. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Hát izé... látod van egy kérdés, azt arra kellene válaszolni. Megköszönném. :D
2019. jún. 28. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, haver.

Nem derogál, szeretek bringázni, igaz, másféle biciklim van.

175 cm az colos?

2019. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3: "175 cm az colos"


Hát elvileg igen, gyakorlatilag viszont manapság minél magasabb valaki annál trendibb és szebb. Szóval inkább mégsem számít colosnak akkor.

2019. jún. 28. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked most tul.kep boki a csorod h magas nok bicigliznek es jol neznek ki kozben? Az igen! Mivel kene jarniuk, bmx bringaval? :D
2019. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy mi a problémád. Máskor bezzeg az a baj, hogy valaki autóval jár...semmi se jó?

Egyébként a képen egy tök átlagos bicaj van, itt vidéken mindenki ilyennel közlekedik, magas is, alacsony is, fiatal is, öreg is stb. Városban meg még őszintén szólva sosem jutott eszembe megkérni a bicikliző csajokat, hogy ugyan álljanak már fel, mert érdekel, hogy milyen magasak :D

2019. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan már nem tudtok mibe belekötni, ha nőkről van szó. Ha SUV lenne alatta, akkor azon akadnál ki. Vagy lehet te vagy az a kérdező?

Ha már ezen is kiakadsz, akkor tényleg gondok vannak, pedig én is szélsőségesen tudok dolgokhoz közelíteni.

2019. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

“Komolyan már nem tudtok mibe belekötni, ha nőkről van szó. Ha SUV lenne alatta, akkor azon akadnál ki. Vagy lehet te vagy az a kérdező?”

Ennel jobban en se mondhattam volna:D Egyik nap SUV, utana kerekpar, kozben meg a nok miert mennek kozgazra, naugye, csak a penz erdekli oket...

2019. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De tenyleg, csak mondjatok ki, hogy utaljatok a noket, a libsiket, meg a szarnyugatot. Meg a gazdagokat is, az osszes csalo, a nok meg prostik. Rogton megsporoltok egy csomo kerdest, aztan johetnek a “Hogyan tudnek meggazdagodni?” meg “Miert vagyok irigy a gazdagokra? MEG “26 evesen gaz, ha szuz vagyok?” kerdesek.
2019. jún. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nőies, szépek és kényelmesek lehetnek, azért.

Nekem nem ilyen formájú van, de sokaknak ez jön be.

2019. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!