Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leggonoszabb tett,...

Mi volt a leggonoszabb tett, amit valaha tettél?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 21:19
 1/5 Metionin ***** válasza:
66%

Egereket és patkányokat öltem kísérletek miatt. Az agyam tudja hogy ez nem gonoszság a maga nemében, de soha nem fogom elfelejteni.

Illetve gyerekkoromban volt egy kutyánk akit nem szerettem, aztán amikor sokadszor szökött el, pont láttam kimenni a kapun de nem mentem utána és nem szóltam senkinek.

Emberek ellen egy volt ami talán ideillene, a szomszéd beköpött a szüleimnek hogy szakkör helyett a parkban rajzolok, emiatt megvertek otthon és bosszúból felgyújtottam a pasi szénáját. Szerencsére nem lett belőle nagy baj, legalábbis a pasasnak. Engem kórházkészre vertek.

2019. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvertem a testvéremet. :(
2019. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es, mi váltotta ki belőled eme tettet?
2019. jún. 29. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Zaklattam pár embert. Nyilván én azt hittem, hogy jót teszek, de nem volt jó dolog.
2019. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelmes voltam egy srácba, de nem mertem vele beszélni, szóval kamunéven írtam rá, és egy évig beszélgettünk nagyon bensőségesen, és soha nem tudtam bevallani neki, hogy én voltam.


Beszóltam egy srácnak nyolcadikban mert alapozóval próbáltam eltakarni egy pattanását, azóta is bánom.


szerelmes vagyok egy srácba, a barátnőjét magamban kb minden nap elátkozom (nem nem vagyok spirituális, csak dühös) sajnos objektíven nézve se túl jó ember a nő


gyerekkoromban aprópénzt loptam a szüleim tárcájából, kipörgethető golyós játékra


egyszer elloptam egy kis babzsákkulcstartót a suliban még gyerekként


párom volt, de megszerettem valaki mást, nem csaltam meg senkit, csak elgondolkodtam rajta, és jól döntöttem végül, de elgondolkodni is csúnya volt

2019. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!