Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznétek, ha egy többmill...

Mit éreznétek, ha egy többmillió forintos karórával, sétálnátok az utcán? Mennyire tenne magabiztossá? Könnyebb lenne csajozni is.

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem lennék túl nyugodt, nem szívesen lennék rabló támadás áldozata, ez meg nagyjából felkérés a táncra. Inkább vagyok magabiztos olyan dolgoktól, amit nem lehet lelopni rólam.
2019. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tűnne ki,max fehérarany lenne.
2019. jún. 30. 12:18
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Meg tudnám venni, mégse veszek ilyen hülyeséget. Csajozni? Max. Pénzéhes, ostoba kvákat lehet vele felszedni, normális csajt nem fogja érdekelni az órád.


Azokat se értem vajon mit éreznek, akik fél milliós, 0ft kezdőrészletes ájfónnal feszítenek, azt közbe meg minimálbéren tengődik.

2019. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Gyakori93 ***** válasza:
68%
Elmondom, neked az én órám 2.4 millióba került, de az embereknek nem fog feltűnni hogy milyen órával mászkálsz.
2019. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Felőlem lehet valakin több milliós karóra. Ráadásul még írod is, hogy nem lenne feltűnő, csak fehérarany az egész. Nekem ehhez nincs szemem. Az ilyet csak az olyan lányok veszik észre, akik direkt ezt figyelik. Azok meg úgyis csak az ilyenre hajtanak. Szóval sokra nem mennél vele normális csajnál.

De hogy egy példát is írjak: volt egy barátom, akinek drága menő autója volt. Még nem túl régóta ismertük egymást. Elmentünk egy bevásárlóközpontba, én előre mentem, a parkolóban meg simán odamentem egy teljesen idegen autóhoz. A szín és márka stimmelt, de a típus egyáltalán nem. Nevetve szólt utánam, hogy hahó, nem ott álltunk meg. Nnna, ennyire érdekelt, hogy kinek, mije van. Tényleg megtörtént.:)

2019. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem stílusom ez a fajta buta, magamutogató, lumpen viselkedés. A pénznek bankban, befektetésben, ingatlanban van a helye, nem az utcán kell lobogtatni.
2019. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 95%-a nem tudná, hogy mennyit ér az órád, ha mondanád, vagy feltűnően mutogatnád, akkor meg hülyének néznének.

Egyébként a több milliós órához kell egy több 100ezres cipő, több 10milliós autó, több 100milliós lakás is.

2019. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Miért pont karórán van a hangsúly? Mit akarsz ezzel kifejezni?
2019. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
A többség egy 20.000-es Casio-t sem tud megkülönböztetni egy 100.000-es Seiko-tól sem. Szóval ez önmagában nem sokat segít. Egy tárgyaláson, ahol olyan férfiak ülnek akik valamilyen formában ismerik az órákat, ott már tud némi önbizalmat adni, hogy neked is van egy jobb órád. De nem sokat segít, ha zsíros a hajad, két számmal nagyobb kopott pólóra futja csak az óra mellé, vagy éppen nem tudsz hasznos lenni a tudásoddal
2019. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát nálam tuti nem jött volna be ez a fajta csajozás. Sosem néztem milyen órája van az embereknek.
2019. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!