Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, ha valakit sokáig...

Igaz, ha valakit sokáig csikiznek, egy idő után elmúlik a csikisség?

Figyelt kérdés
Pár éve olvastam,hogy állítólag ha valakit borzasztó sok ideig csikiznek,egy idő után a test úgy védekezik,hogy immunissá válik a csikizéstől egy időre. Ez igaz? Mi a véleményetek?

2019. jún. 30. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, egyik barátnőmnek mániája volt ezzel szórakozni de az egyetlen reakciója a testemnek csak az volt, hogy felment a vérnyomásom.
2019. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Bele is lehet halni,nem vicc.
2019. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Én megtudnálak úgy csikizni, hogy megérezd. Nem válnál immunissá, elhiheted ;)
2019. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Te abberalt...Nem fogok vadidegennel ismerkedni !!
2019. jún. 30. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én sem ismerkedem. Általánosságban beszéltem.
2019. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor általános iskolás voltam, többen is mondták, hogy ez működik. Nem tudom, hogy hol hallották. Rajtam szerencsére nem próbálták ki ezt a módszert.
2019. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A"borzasztó soká"-t nem ajánlom, csak ha abba beleegyezi, de legyen JELSZÓ, amire kötelező abbahagyni. Ami igaz, hogy gyakori játékkal hozzá lehet szokni. Van olyan (ritka), hogy egy hosszabb idő után az agy elfogadja az ingert ha a csikizőt szimpatikusnak minősiti az agyad! Óvatosan fiatalok, de még 60 után is csináljátok!
2019. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A #7-nek igaza van, nem a soká a kulcs, hanem a gyakori, de fokozatosan erősödő. Ami fontos, csak intim játékszerű legyen, soha nem erőszakos, kínzás szerű. Ezt én a nászutamon értem el, mert erdei faházba mentünk, nem volt környék, akik zavartak volna. A végén a csikis feleségből szerető feleség lett!
2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!