Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdhetnék magammal ilyen...

Mit kezdhetnék magammal ilyen hozzáállással az élethez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom, hogy legalább napi 8 órát egy munkahelyen keljen bérrabszolgáskodjak. Hogy elszámolással tartozzak a feletteseimnek, gyakorlatilag az életem egy jó részét ők határozzák meg. Teljesen ki készít. Nem akarok senki másnak elszámolással tartozni semmivel csak hagyjanak békén, és legyen emellett annyi pénzem, amiből kényelmesen el tudok élni az életben. Nyugalomban, távol ettől a sok hülyeségtől. De hát nyilván ez elérhetetlen álomnak tűnik... Mit tehetnék? így egy keserves szenvedés lesz az egész életem?
2019. jún. 30. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Csinálj egy vállalkozást és legyél a saját főnököd.

Költözz ki egy messzi tanyára és tarts el magad.

Van lehetőség erre is.

Vagy sírsz itt a gyakorin, miközben mindenki rajtad röhög. Ezt is lehet.

2019. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért röhögne bárki is rajtam?

Csak magamba rágódom ezen...

2019. jún. 30. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ez már a sokadik ilyen sírós kérdés? És az se biztos, hogy az előző x nem a tiéd volt.
2019. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rémlik hogy tettem volna fel ilyen kérdést a közelmúltban. De talán nem meglepő, hogy van több ember is akinek nem célja hogy bagóért eladja az életét...
2019. jún. 30. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hozzáállásodat egyetlen szmeély határozza meg, te magad, másrészt meg, generáció szinten nem célunk ez hogy 8 órát üljünk valahol, de van aki sír ezen, van aki meg vállalkozást csinál, céget alapít, szabadúszó lesz, és a saját főnöke és kész.

nem egy lépéses folyamat, és lehet hogy még tanulni is kell hozzá, de a kérdés csak annyi akarod e hogy változzon a helyzet vagy sem?

2019. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg szeretnék majd a közeljövőben valósítani egy olyan tervet, amely által el tudom majd kerülni az általad leírt problémák nagyrészét. Hány éves vagy?
2019. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!