Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, titeket nem zavar...

Lányok, titeket nem zavar hogy az átlag alatti vagy kifejezetten csúnya srácok is mindig a legszebb csajokat akarják, a többit meg gyakran kritizálják?

Figyelt kérdés
Én például a környezetem szerint egy nagyon szép lány vagyok, és baromira idegesít mikor sokszor elég ronda srácok is fel akarnak szedni (még nem ez a gond, nem írnám le őket), és akkor elkezdik hogy szerintük csak a vékony lányok elfogadhatóak, vagy egy átlagos kinézetű csajt lerondáznak...

2019. jún. 30. 17:28
 1/8 anonim válasza:
87%
Szerintem a csúnyább lányok is a full szexi pasikat nézik meg, nem pedig a nyomikábbakat/átlagokat. Szóval nem értem min akadsz ki.. egyértelmű, hogy aki nagyon jól néz ki az fogja felkelteni először a másik figyelmét.
2019. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért ne általánosítsuk. Sokszor mondták már, hogy kifejezetten ocsmány vagyok, és sikerült így is párt találni.
2019. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Elsőnek van igaza. A lányok is az ápolt és férfias fiúkat nézik meg. Vannak a vézna, pattanásos, zsíros hajú kis nyomingerek, meg azok a fiúk, akik azért bejövősek a legtöbb lánynak.

Tévedés, hogy attól jó pasi valaki, ha izmos, meg minden csajnak ő kell. Vannak helyes fiúk, akik direkt nem ismerkednek lányokkal, mert bizony sajnos nagyon nehéz tisztességes lányt találni, aki mellett jól érzi magát az ember.

2019. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom hogy a szebbeket nézik meg hanem hogy a csúnyábbakat kritizálják mikor ők se jobbak
2019. jún. 30. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
De, zavar, ha bárki is kritizál a külsőm miatt, amiről nem tehetek, hogy ilyen.
2019. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj én megkaptam egy átlag de inkább átlag alatti csajtól, hogy úgy is lesz más barátnőm és nem akar megbántani. 10 randi után, kérdem én akkor minek kellett elhitetnie velem, hogy szeret. 2 hónapig padlón voltam miatta.



Most egy év után se válaszol nekem, egy baráti sziára se.... nem is láttam azóta pedig 1 km-re nyaral ismét tőlem.


Azóta átlag feletti csajjal randizok és nagyon be jövök neki.


Ja és átlag alatti vagyok ha ez jelent bármit neked 😘

2019. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt azért ezt nem csak fiúk csinálják! Én a nagyjából átlag magas 180 centimmel már nem egyszer kaptam meg, hogy bocsi de "én a magas fiúkat szeretem". És nem csak magas lányoktól, és nem csak fotómodell alkatú lányoktól...
2019. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nyominger vagyok, mint amilyet a 3-as leírt, ettől függetlenül nekem is van szemem, azt kritizálok akit akarok és azzal próbálkozok, jövök/nem jövök össze akivel akarok, ugyanolyan jogaim van, mint bármilyen szép embernek. Ettől függetlenül nem szoktam így tenni, pláne nem megbántva valakit, tudom hogy nem tehet senki sem a kinézetéről és szubjektív az egész. Viszont gyűlölöm ezt a mentalitást amit a magadfajták képviselnek, nevezetesen hogy a szép ember csinálhat bármit, a ronda meg kussoljon és üljön a sarokba. A másik, bejönnek ronda lányok, akire te azt mondanád, de közben van olyan szerinted átlagos, ami meg egyáltalán nem, nekem is van ízlésem, nem ti fogjátok megmondani, hogy ki tetszik. És ha már megint a mocskos, lúzer férfiak, van egy helyes haverom, mindenki mászik rá, mindenféle nő, olyan szinten önkritika nélkül, annyira gátlástanul és felháborodva, amikor esetleg nem foglalkozik vele, hogy az eszméletlen, ráadásul józanul, ilyet férfiaknál megmondom őszintén nem látok, sokkal alacsonyabbra rakják a lécet általában.
2019. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!