Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmes vagyok beléd?

Szerelmes vagyok beléd?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok mindenkibe. Durva. De igaz. De ennek a szerelemnek nincs szexuális vonatkoztatása, tehát csak maga a szerelem érzése van meg. Olyan szintű szeretetet érzek minden és mindenki iránt, hogy szerelemnek lehet nevezni. Vicces, de suliban éreztem ilyet utoljára a nagy szerelmem iránt.
2019. júl. 1. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Az egység tudatállapotának ezen a szintjén olyan nagy mértékű együttérzéssel rendelkezel, hogy konkrétan nem teszel különbséget magad és mások között. Ez a feltétel nélküli igaz szeretet. Önmagadat szeretni másokban, másokat szeretni önmagadban.
2019. júl. 1. 23:17
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Üdv a GYK-n, Kozso!
2019. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy nagyon jó képesség , érezni és átadni a feltétlen szeretetet ezt az ősi erőt ^^ én is szeretem az ilyen embereket .
2019. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
10%
Kolompar! Jobb lenne ha nem pofaznal hozza mindenhez. Minden kerdeshez hozzaszolsz legyen az ezoteria,gyerekvallalas,egeszseg stb. Sosem lattam egyetlen normalis valaszodat sem! Eltakarodnal vegre? Azt a hulye nevedet latom folyton folyvast.
2019. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szeretet szép tulajdonság, de ez már túlzás. Szerintem látogass még egy pszichiátert.
2019. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szeretet nem egy tulajdonság, hanem egy elme zavaró tényezői nélküli tudatállapot. Ebben a tudatállapotban létezett a tudat, mielőtt formákat vett fel. De ez nem is tudatállapot, mivel ez maga a tudatnak az alap állapota.

Ebben az állapotban látod, hogy mindenkivel egy vagy. Szó szerint. Ez a teljes egótlan állapot. Nincs többé én és te.

2019. júl. 2. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnek h egyszer eljussak erre a szintre :)
2019. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!